Diva & Nice CosmeticsAccessories tvarovaná make-up houbička

3×
Diva & Nice Cosmetics Accessories tvarovaná make-up houbička
Diva & Nice Cosmetics Accessories tvarovaná make-up houbička
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
107

Ušetříte 34%
70
tvarovaná make-up houbička
Skladem | Kód: DIV1960
1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
sobota 4. 12. 2021

Popis:
Tvarovaná make-up houbička Diva & Nice Cosmetics se zploštěnými stranami je určena k pohodlnému nanášení make-upu. Kvalitní houbička nanese na váš obličej, krk i dekolt přesně tolik make-upu, kolik potřebujete a zanechá vaši tvář dokonale nalíčenou. Hliníkové černé držátko usnadňuje držení aplikátoru a zabrání zašpinění vašich rukou. Houbička je tvarovaná tak, aby se make-up dobře a stejnoměrně nanášel po celé ploše líčené pleti. Dopřejte si aplikátor, který dodá vašemu líčení profesionální vzhled!

Vlastnosti:

  • pohodlně aplikuje na pleť make-up
  • umožňuje přirozeně vypadající líčení
  • má tvarovaný aplikátor pro stejnoměrné nanášení make-upu
  • dodává líčení profesionální vzhled

Materiál:

  • aplikátor z jemné pěny
  • držátko z černého hliníku

Jak používat:
Nanášejte make-up pomocí houbičky a stejnoměrně roztírejte od středu obličeje ke krajům.

Česká společnost Diva & Nice Cosmetics, která byla založena v roce 1994, se specializuje na prodej dekorativní kosmetiky a příslušenství – labutěnky na pudr, štětce, pinzety, nůžky, make-up houbičky a mnoho dalších.

Filosofie Diva & Nice Cosmetics je jednoduchá – dodávat na trh kvalitní a současně finančně dostupné zboží. Nutno dodat, že tento cíl se jí dlouhodobě daří plnit. Velkou oblibu si získaly například přípravky na oči a nalepovací řasy Diva & Nice Cosmetics. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž designová zrcátka různých tvarů a vzorů.

Diva & Nice Cosmetics se postupem času stala synonymem krásy a přitažlivosti. Její produkty se vyznačují snadnou použitelností a vysokou funkčností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že budete nadšeni! Značka Diva & Nice Cosmetics jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po perfektním, nepřehlédnutelném vzhledu, často vybírají očima a chtějí podtrhnout svůj osobitý styl.