Diva & Nice CosmeticsProfessional štětec na řasy

2×
Diva & Nice Cosmetics Professional štětec na řasy
Diva & Nice Cosmetics Professional štětec na řasy
Doprava zdarma
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
107

Ušetříte 10%
96
MAX 519/11
Skladem | Kód: DIV1957
1
Zásilkovna
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
úterý 7. 12. 2021

Popis:
Štětec na řasy Diva & Nice Cosmetics se řadí mezi kvalitní pomůcky na zvýraznění řas v moderním designu. Vyroben je z černého nylonu, držátko je dřevěné, lakované. Tento štěteček je určen k nanášení řasenky nebo úpravě řas a obočí. Řasy jsou po aplikaci štětečkem rovnoměrně nabarvené a dokonale oddělené jedna od druhé. Obočí upravené speciálním štětcem získá profesionální vzhled, jímž se může chlubit nejedna celebrita. Líčení s kosmetickým štětečkem na řasy vás bude bavit!

Vlastnosti:

  • štěteček má moderní design
  • perfektně nanáší řasenku
  • řasy po aplikaci zůstávají oddělené a přirozeně krásné
  • pomocí štětečku můžete řasy a obočí upravovat do požadovaného tvaru

Materiál:

  • štěteček z černého nylonu
  • držátko je dřevěné, lakované

Jak používat:
Nanášejte řasenku rovnoměrně pomocí štětečku na řasy směrem od víčka ke konečkům. Obočí upravujte štětečkem podle potřeby do požadovaného tvaru.

Česká společnost Diva & Nice Cosmetics, která byla založena v roce 1994, se specializuje na prodej dekorativní kosmetiky a příslušenství – labutěnky na pudr, štětce, pinzety, nůžky, make-up houbičky a mnoho dalších.

Filosofie Diva & Nice Cosmetics je jednoduchá – dodávat na trh kvalitní a současně finančně dostupné zboží. Nutno dodat, že tento cíl se jí dlouhodobě daří plnit. Velkou oblibu si získaly například přípravky na oči a nalepovací řasy Diva & Nice Cosmetics. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž designová zrcátka různých tvarů a vzorů.

Diva & Nice Cosmetics se postupem času stala synonymem krásy a přitažlivosti. Její produkty se vyznačují snadnou použitelností a vysokou funkčností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že budete nadšeni! Značka Diva & Nice Cosmetics jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po perfektním, nepřehlédnutelném vzhledu, často vybírají očima a chtějí podtrhnout svůj osobitý styl.