Diva & Nice Cosmetics Accessories kosmetické zrcátko kulaté

Diva & Nice Cosmetics Accessories kosmetické zrcátko kulaté
Diva & Nice Cosmetics Accessories kosmetické zrcátko kulaté
(7x7 cm)

Kód: DIV1972 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Diva & Nice Cosmetics Accessories

Popis:
Diva & Nice Cosmetics kosmetické zrcátko kulaté je malý pomocník, který se pohodlně vejde do každé dámské kabelky. Otevírací pouzdro má kulatý tvar a smaltovaný povrch v moderním designu. Obsahuje dvě zrcátka, jedno ze zrcátek je zvětšovací a spolehlivě vám ukáže i ty nejdrobnější nedostatky na vašem líčení. Mějte vždy po ruce praktické zrcátko, které vám řekne, kdo je nejkrásnější!

Vlastnosti:

  • obsahuje dvě zrcátka - klasické a zvětšovací
  • má malé rozměry vhodné do kabelky
  • pomáhá kontrolovat dokonalý vzhled vašeho líčení
  • má obal se smaltovaným povrchem a moderním designem

Materiál:

  • smaltovaný povrch s moderním designem

Jak používat:
Používejte kdykoliv podle potřeby pro úpravu vzhledu nebo kontrolu vašeho líčení.

O značce Diva & Nice Cosmetics

Česká společnost Diva & Nice Cosmetics, která byla založena v roce 1994, se specializuje na prodej dekorativní kosmetiky a příslušenství – labutěnky na pudr, štětce, pinzety, nůžky, make-up houbičky a mnoho dalších.

Filosofie Diva & Nice Cosmetics je jednoduchá – dodávat na trh kvalitní a současně finančně dostupné zboží. Nutno dodat, že tento cíl se jí dlouhodobě daří plnit. Velkou oblibu si získaly například přípravky na oči a nalepovací řasy Diva & Nice Cosmetics. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž designová zrcátka různých tvarů a vzorů.

Diva & Nice Cosmetics se postupem času stala synonymem krásy a přitažlivosti. Její produkty se vyznačují snadnou použitelností a vysokou funkčností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že budete nadšeni! Značka Diva & Nice Cosmetics jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po perfektním, nepřehlédnutelném vzhledu, často vybírají očima a chtějí podtrhnout svůj osobitý styl.

Recenze Diva & Nice Cosmetics Accessories