Disney Cosmetics Frozen

pěna do koupele a sprchový gel 2 v 1

Disney Cosmetics Frozen pěna do koupele a sprchový gel 2 v 1
Disney Cosmetics Frozen pěna do koupele a sprchový gel 2 v 1
Disney Cosmetics Frozen pěna do koupele a sprchový gel 2 v 1
200 ml

Kód: DSN0028 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Disney Cosmetics Frozen
200 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Disney Cosmetics Frozen

Popis:
Svěží koupelový a sprchový gel 2 v 1 Disney Frozen byl speciálně navržen pro jemnou a citlivou pokožku dětí. Balení s motivy nejoblíbenějších Disney hrdinů z Ledového království naláká ke koupání každého malého filmového fanouška. Intenzivní ovocná vůně a bohatá pěna zajistí úžasnou zábavu při každodenním mytí.

Účinky:

  • čistí a myje dětskou pokožku
  • zanechává pokožku jemnou na dotek

Typ pokožky:
Pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Sprchový gel naneste na pokožku celého těla a napěňte. Následně důkladně opláchněte.

Vlastnosti

Konzistence
gel
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Disney Cosmetics

Jméno Walt Disney je velmi dobře známé všem dětem i dospělým, vždyť prostřednictvím myšáka Mickeyho doslova dobyl animovaný svět. Své první filmové studio založil v roce 1923. Dnes je firma The Walt Disney Company jednou z největších mediálních a zábavních společností na světě.
Mimo natáčení svých filmů využívá společnost popularity kreslených postaviček a uvádí na trh produkty pro děti, jakými jsou knihy, videohry, oděv či kosmetika. Kosmetika Disney nabízí svým malým spotřebitelům pěny do koupele, šampony, tělová mléka nebo balzámy na rty. Jejich obaly jsou krásně barevné a je na nich vyobrazena vždy alespoň jedna typická postavička z produkce Disney.
Velmi zábavnou formou Disney Cosmetics učí malé děti k péči o svoje tělo a spojuje tak tradici pohádkového světa s kvalitou kosmetických produktů. Disney Cosmetics v čele s oficiálním maskotem firmy myšákem Mickeym pobaví i vaše děti!