Diptyque Philosykos parfémované mýdlo

Diptyque Philosykos parfémované mýdlo
Diptyque Philosykos parfémované mýdlo
150 g

Kód: DIP0832 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Diptyque Philosykos
Složení

Parfémované mýdlo Diptyque Philosykos je dokonalým doplňkem vůně ze stejné řady. Vaši pokožku zbaví všech nečistot, krásně ji zvláční a propůjčí ji nezaměnitelné aroma.

Vlastnosti:

  • účinně myje pokožku rukou
  • příjemně voní
  • doplňuje vůni ze stejné řady
  • skvěle se hodí společně s vůní jako dárek

Jak používat:
Naneste na mokré ruce a jemně napěňte. Ruce důkladně opláchněte.

Složení

Složení
mořské tóny, zelené tóny, dřevité tóny
Konzistence
mýdlo

O značce Diptyque

Příběh značky diptyque započal v samém srdci Paříže na bulváru Saint-Germain a spojil tři přátelé se stejnou kreativní vášní. Zakladatelé společnosti – Christiane Gautrot, Desmond Knox-Leet a Yves Couesland – se však původně věnovali zcela nesouvisejícím oborům. První jmenovaná byla interiérová designérka, druhý se živil malováním a třetí působil jako divadelní režisér a scénograf.

Trojici svedlo dohromady navrhování látek a tapet pro designové domy Liberty a Sanderson a následné společné otevření vlastního showroomu pro prezentaci svých návrhů. Yves se stal obchodním poradcem; Desmond a Christiane byli uměleckou duší. Krok za rok vybudovali unikátní prostor, ve kterém mimo designových dekorací začali časem nabízet parfémy i bytové vůně. Nedostatek zkušeností v oboru parfémářství vykompenzovali nadšením. A uspěli.

Hned jejich první toaletní voda, nazvaná jednoduše L’eau, si získala okamžitou oblibu zákazníků. Dnes v nabídce diptyque vůní naleznete několik desítek produktů, z nichž mnohé byly vytvořeny ve spolupráci s předními světovými parfémáři jako je Fabrice Pellegrin či Olivia Giacobetti. Diptyque parfémy jsou smyslné a opojné. Zdůrazní váš sex-appeal a poskytnou vám pocit sebejistoty.

Recenze Diptyque Philosykos