Diptyque L´Eau de Taroccotoaletní voda unisex

Diptyque L´Eau de Tarocco toaletní voda unisex
Diptyque L´Eau de Tarocco toaletní voda unisex
100 ml

Kód: DIP0759 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Veškeré niche parfémy nakoupíte po zadání kódu czniche15 v košíku o 15 % levněji.
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Diptyque L´Eau de Tarocco
Složení

L’Eau de Tarocco je citrusová aromatická kořenitá vůně pro ženy a muže z kolekce Les Eaux francouzské značky nikových (niche) parfémů Diptyque. Značka založená třemi přáteli, umělci z různých oborů, se opírá o nehynoucí kreativní vášeň. Vedená širokým a hlubokým parfumérským dědictvím, značka Diptyque i po několika dekádách vytváří s neslábnoucím tvůrčím zápalem olfaktorická díla, která sobě nemají v parfumérském světě rovno. Toaletní voda Diptyque L’Eau de Tarocco nabízí sladkou, ovocnou a pikantní vůni evokující Středozemí v zimě.

Toaletní vodu L’Eau de Tarocco vytvořil Olivier Pescheux jako vůni evokující výjimečné aroma marockého pomerančového salátu, posypaného skořicí a šafránem. Ve vonné kompozici Diptyque L’Eau de Tarocco nalezneme kromě akordů speciálního sladkého druhu krvavého pomeranče (Tarocco Sweet Orange), šafránu a skořice také tóny pižma, viržinského cedru, zázvoru, kadidla, grapefruitu a bulharské růže. Celkové aroma nápaditě spojuje dominantní citrusové stránky se hřejivě a svěže kořenitými aspekty a poutavými růžovými, pižmovými a dřevitými doteky.

Vůně Diptyque L’Eau de Tarocco je harmonická, uvolňující, sladce ovocná i citrusově svěží, pikantní, jiskrná a slunně radostná. Navozuje atmosféru nádherného úniku do krajů, které nikdy nenavštěvuje mráz. Toaletní voda L’Eau de Tarocco není jen skvělou volbou pro milovníky sladkých pomerančů, získá si každého, kdo má rád citrusové aromatické kořenité vůně s pozitivní evokativní silou. Jedná se o dokonalou vůni pro jarní a letní dny.

Vášeň značky Diptyque k uměleckému mistrovství se projevuje nejen ve výjimečných vůních, ale také v jejich luxusním balení. Unikátní, elegantní flakony jsou vzorovou ukázkou řemeslného umění. V případě toaletní vody L’Eau de Tarocco zdobí krabičku i etiketu na zaobleném flakonu motivy tematické kresby. Obohaťte svou kosmetickou výbavu o toaletní vodu od luxusní značky s mnohaletou tradicí a zamilujte se do vůně sladkého a kořeněného marockého pomerančového salátu.

Diptyque L’Eau de Tarocco – citrusová aromatická kořenitá vůně se sladkým pomerančem v hlavní roli.

Složení

Složení
růžová tinktura, skořice, šafrán, kadidlo, pižmo, pomeranč, zázvor, virginský jalovec
Druh vůně
kořenitá, aromatická

O značce Diptyque

Příběh značky diptyque započal v samém srdci Paříže na bulváru Saint-Germain a spojil tři přátelé se stejnou kreativní vášní. Zakladatelé společnosti – Christiane Gautrot, Desmond Knox-Leet a Yves Couesland – se však původně věnovali zcela nesouvisejícím oborům. První jmenovaná byla interiérová designérka, druhý se živil malováním a třetí působil jako divadelní režisér a scénograf.

Trojici svedlo dohromady navrhování látek a tapet pro designové domy Liberty a Sanderson a následné společné otevření vlastního showroomu pro prezentaci svých návrhů. Yves se stal obchodním poradcem; Desmond a Christiane byli uměleckou duší. Krok za rok vybudovali unikátní prostor, ve kterém mimo designových dekorací začali časem nabízet parfémy i bytové vůně. Nedostatek zkušeností v oboru parfémářství vykompenzovali nadšením. A uspěli.

Hned jejich první toaletní voda, nazvaná jednoduše L’eau, si získala okamžitou oblibu zákazníků. Dnes v nabídce diptyque vůní naleznete několik desítek produktů, z nichž mnohé byly vytvořeny ve spolupráci s předními světovými parfémáři jako je Fabrice Pellegrin či Olivia Giacobetti. Diptyque parfémy jsou smyslné a opojné. Zdůrazní váš sex-appeal a poskytnou vám pocit sebejistoty.

Recenze Diptyque L´Eau de Tarocco