Diptyque Geranium Odoratatoaletní voda unisex

Diptyque Geranium Odorata toaletní voda unisex
Diptyque Geranium Odorata toaletní voda unisex
100 ml

Kód: DIP0755 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Diptyque Geranium Odorata
Složení

Geranium Odorata je květinová vůně pro ženy a muže z kolekce Les Eaux francouzské značky nikových (niche) parfémů Diptyque. Značka založená třemi přáteli, umělci z různých oborů, se opírá o nehynoucí kreativní vášeň. Vedená širokým a hlubokým parfumérským dědictvím, značka Diptyque i po několika dekádách vytváří s neslábnoucím tvůrčím zápalem olfaktorická díla, která sobě nemají v parfumérském světě rovno. Toaletní voda Diptyque Geranium Odorata je radostnou vonnou ódou na rozkvetlé pelargonie.

Toaletní voda Geranium Odorata představuje karmínově zbarvené pelargonie (známé také jako muškáty), jejichž jarní rozkvět na zahradách a balkonech oznamuje příchod veselého, slunečného období. Svěží, jiskrná vůně pelargonií se vyznačuje různorodým, současně maskulinním a ženským charakterem. V toaletní vodě Geranium Odorata se pojí s kořením, dřevy a citrusy do nádherné jarní vůně, dokonale evokující radostné očekávání stále teplejších slunných dnů.

Ve vonné kompozici Geranium Odorata teda nalezneme akordy pelargonie, bergamotu, růžového pepře, fazole tonka, vetiveru a cedru. Celkové aroma spojuje aromatické, svěže kořenité, dřevité, citrusové a bylinné stránky do výsledné zářivě radostné, svěží, lehké a nesmírně příjemně nositelné vůně. Toaletní voda Diptyque Geranium Odorata není jen skvělou volbou pro milovníky pelargonií, získá si každého, kdo má rád radostné květinové vůně s výraznými aromatickými a svěže pikantními aspekty. Jedná se o dokonalou vůni pro jarní a raně letní dny.

Vášeň značky Diptyque k uměleckému mistrovství se projevuje nejen ve výjimečných vůních, ale také v jejich luxusním balení. Unikátní, elegantní flakony jsou vzorovou ukázkou řemeslného umění. V případě toaletní vody Geranium Odorata zdobí krabičku i etiketu na zaobleném flakonu tematické kresby s motivem pelargonií. Obohaťte svou kosmetickou výbavu o toaletní vodu od luxusní značky s mnohaletou tradicí a zamilujte se do radostné vůně květin ohlašujících příchod slunných dnů.

Diptyque Geranium Odorata – zářivá a veselá jarní vůně s pelargonií v hlavní roli.

Složení

Složení
tonka fazole, cedr, vetiver, bergamot, geránium, růžový pepř
Druh vůně
květinová

O značce Diptyque

Příběh značky diptyque započal v samém srdci Paříže na bulváru Saint-Germain a spojil tři přátelé se stejnou kreativní vášní. Zakladatelé společnosti – Christiane Gautrot, Desmond Knox-Leet a Yves Couesland – se však původně věnovali zcela nesouvisejícím oborům. První jmenovaná byla interiérová designérka, druhý se živil malováním a třetí působil jako divadelní režisér a scénograf.

Trojici svedlo dohromady navrhování látek a tapet pro designové domy Liberty a Sanderson a následné společné otevření vlastního showroomu pro prezentaci svých návrhů. Yves se stal obchodním poradcem; Desmond a Christiane byli uměleckou duší. Krok za rok vybudovali unikátní prostor, ve kterém mimo designových dekorací začali časem nabízet parfémy i bytové vůně. Nedostatek zkušeností v oboru parfémářství vykompenzovali nadšením. A uspěli.

Hned jejich první toaletní voda, nazvaná jednoduše L’eau, si získala okamžitou oblibu zákazníků. Dnes v nabídce diptyque vůní naleznete několik desítek produktů, z nichž mnohé byly vytvořeny ve spolupráci s předními světovými parfémáři jako je Fabrice Pellegrin či Olivia Giacobetti. Diptyque parfémy jsou smyslné a opojné. Zdůrazní váš sex-appeal a poskytnou vám pocit sebejistoty.

Recenze Diptyque Geranium Odorata