Diptyque Eau de Lierretoaletní voda pro ženy

Diptyque Eau de Lierre toaletní voda pro ženy 100 ml
Diptyque Eau de Lierre toaletní voda pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: DIP0678 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Při vaší objednávce nad 1 200 Kč si můžete v košíku vybrat jednu z oblíbených past od MEDIBLANC.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Diptyque Eau de Lierre
Složení

Eau de Lierre je květinová zelená vůně pro ženy z portfolia francouzské značky nikových (niche) parfémů Diptyque. Filosofie této značky založené v 60. letech třemi přáteli, umělci z různých oborů, se opírá o nehynoucí kreativní vášeň. Vedená širokým a hlubokým parfumérským dědictvím, značka Diptyque i po několika dekádách vytváří s neslábnoucím kreativním zápalem olfaktorická díla, která sobě nemají v parfumérském světě rovno. Toaletní voda Diptyque Eau de Lierre nabízí unikátní, distinktivní vůni s břečťanem v hlavní roli.

Desmond Knox Leet, Christiane Gautrot a Yves Coueslant, zakladatelé značky Diptyque, vytvořili vonnou svíčku s aroma břečťanu a tak se do její svěží vůně s ostrými a hořkosladkými tóny zamilovali, že se o pár let později rozhodli nechat vytvořit jí inspirovanou toaletní vodu. Úkolu se ujal renomovaný návrhář vůní Fabrice Pellegrin. Tak se zrodila vůně Diptyque Eau de Lierre, velmi originální toaletní vody plné zelené, živoucí svěžesti s pikantním srdcem, podepřeným hlubinami růžového dřeva.

Ve vonné kompozici Diptyque Eau de Lierre nalezneme kromě břečťanu akordy bramboříku (cyclamen), pižma, pelargonie, ambry, brazilského růžového dřeva a další dřevité noty. Celkové aroma, propojující dřevité, zelené, a svěží stránky s ozonovými, květinovými a svěže kořenitými aspekty, je až neuvěřitelně nádherně svěží a přirozeně zelené, přívětivě zemité a pohodově veselé. Toaletní voda Eau de Lierre s úchvatnou lehkostí evokuje anglickou zahradu, postupně pohlcovanou nespoutanou přírodou, jak se rozrůstá až k samé hraně útesu, porostlého divokým břečťanem.

Diptyque Eau de Lierre si rozhodně zamilují milovnice přírody a její zeleně svěží vůně. Osloví také každou ženu, která má ráda velmi originální zelené květinové vůně, zejména ty s výraznou dřevitou stránkou a tak unikátními vonnými tóny, jako je svěží, chladivě zelený a lehce pikantní břečťan. V neposlední řadě osloví tato úchvatná toaletní voda všechny znalkyně špičkových parfémů, které dokáží ocenit skutečnou kvalitu, založenou na tradici a kreativitě a emotivní inspiraci v pozadí vůně. Svou nositelku toaletní voda Eau de Lierre zahalí do nesmírně svěží vůně a vezme ji na olfaktorickou výpravu do nekonečné zeleně. Je vhodná především k dennímu nošení a nejlépe vynikne v teplejších měsících.

Vášeň značky Diptyque k  uměleckému mistrovství se projevuje nejen ve výjimečných vůních, ale také v jejich luxusním balení. Unikátní, elegantní flakony jsou vzorovou ukázkou řemeslného umění. V případě toaletní vody Diptyque Eau de Lierre zdobí typické oválné logo na průzračném, zaobleném flakonu motiv tematické kresby břečťanu. Obohaťte svou kosmetickou výbavu o toaletní vodu od luxusní značky s mnohaletou tradicí a zamilujte se do vůně břečťanu v unikátní květinovo-dřevitě-zelené kompozici. Díky vytříbené kvalitě a originalitě vůně a úchvatnosti designového flakonu doplněného elegantní bílou krabičkou je Eau de Lierre také dokonalým dárkem pro ženu, které chcete dopřát něco skutečně výjimečného.

Diptyque Eau de Lierre – nekonečně svěží a přívětivě živoucí toaletní voda s unikátním břečťanem v hlavní roli.

Složení

Složení
břečťan, ambra, dřevité tóny, pižmo, palisandr, brambořík, geránium
Druh vůně
květinová, zelená

O značce Diptyque

Příběh značky diptyque započal v samém srdci Paříže na bulváru Saint-Germain a spojil tři přátelé se stejnou kreativní vášní. Zakladatelé společnosti – Christiane Gautrot, Desmond Knox-Leet a Yves Couesland – se však původně věnovali zcela nesouvisejícím oborům. První jmenovaná byla interiérová designérka, druhý se živil malováním a třetí působil jako divadelní režisér a scénograf.

Trojici svedlo dohromady navrhování látek a tapet pro designové domy Liberty a Sanderson a následné společné otevření vlastního showroomu pro prezentaci svých návrhů. Yves se stal obchodním poradcem; Desmond a Christiane byli uměleckou duší. Krok za rok vybudovali unikátní prostor, ve kterém mimo designových dekorací začali časem nabízet parfémy i bytové vůně. Nedostatek zkušeností v oboru parfémářství vykompenzovali nadšením. A uspěli.

Hned jejich první toaletní voda, nazvaná jednoduše L’eau, si získala okamžitou oblibu zákazníků. Dnes v nabídce diptyque vůní naleznete několik desítek produktů, z nichž mnohé byly vytvořeny ve spolupráci s předními světovými parfémáři jako je Fabrice Pellegrin či Olivia Giacobetti. Diptyque parfémy jsou smyslné a opojné. Zdůrazní váš sex-appeal a poskytnou vám pocit sebejistoty.

Recenze Diptyque Eau de Lierre