Diptyque Do Son tuhý parfém pro ženy

Diptyque Do Son tuhý parfém pro ženy
Diptyque Do Son tuhý parfém pro ženy
3.6 g

Kód: DIP0764 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Diptyque Do Son
Složení

Do Son je květinová vůně pro ženy z portfolia francouzské značky nikových (niche) parfémů Diptyque. Filosofie této značky založené v 60. letech třemi přáteli, umělci z různých oborů, se opírá o nehynoucí kreativní vášeň. Vedená širokým a hlubokým parfumérským dědictvím, značka Diptyque i po několika dekádách vytváří s neslábnoucím kreativním zápalem olfaktorická díla, která sobě nemají v parfumérském světě rovno. Toaletní voda Diptyque Do Son nabízí úchvatnou bílou květinovou vůni, inspirovanou mořským vánkem prosyceným aroma tuberózy.

Yves Coueslant, filmový architekt a jeden ze zakladatelů značky Diptyque, prožil dětství ve Vietnamu, v přístavním městě na březích Tonkinského zálivu. Jeho osobní vzpomínka na vůni tuberózy a dalších květin a svěží sladkost mořského vánku nad blízkým přímořskými letoviskem Do Son poskytla inspiraci i jméno toaletní vodě, kterou pro značku Diptyque vytvořil renomovaný návrhář parfémů Fabrice Pellegrin. Kouzelně evokativní vůně toaletní vody Diptyque Do Son nádherně ztvárňuje cenné okamžiky, které Yves Coueslant v dětství strávil na otcově přímořské pagodě s výhledem do zálivu a jeho emotivní vztah k úchvatné tuberóze, neoblíbenější květině jeho matky.

Vonná kompozice Diptyque Do Son se v hlavě otevírá akordy květů afrického pomerančovníku, růže a kosatce. V srdci zavoní tuberóza a růžový pepř a základ sestává z tónů pižma a benzoinu. Celkové aroma, propojující výrazně dominantní bílou květinovou stránku s tuberózou v hlavní roli a živočišné, pižmové, růžové a sladké aspekty, je svěží, jemně sladké, úchvatně dlouhotrvající a nechybí mu ani lehkost a vzdušnost a současně dotek smyslnosti. Tuberóza v toaletní vodě Do Son působí nádherně přirozeně a přitom smyslně a nesmírně poutavě. „Božsky tajuplná tuberóza odhaluje svou svůdnou moc na loži květin a kuliček pepře. Spočívá v objetí svěží sladkosti mořského vánku, jako pagoda na okraji Tonkinského zálivu,“ uvádí zástupci značky Diptyque a s jejich popisem vůně Do Son nelze než souhlasit.

Diptyque Do Son je nejen dokonalou volbou pro milovnice vůně tuberózy, ale získá si také každou ženu, která má ráda bílé květinové vůně s dotekem smyslnosti. V neposlední řadě osloví tato úchvatná toaletní voda všechny znalkyně špičkových parfémů, které dokáží ocenit skutečnou kvalitu, založenou na tradici a kreativitě, a hlubokou a emotivní inspiraci v pozadí vůně. Svou nositelku toaletní voda Do Son zahalí do nádherně emotivně evokativní vůně a pomůže jí podtrhnout její ženskost a smyslnost. Je vhodná k dennímu i večernímu nošení po celý rok, nejlépe ale svěží stránky vůně Diptyque Do Son vyniknou za jarních a letních dnů.

Vášeň značky Diptyque k  uměleckému mistrovství se projevuje nejen ve výjimečných vůních, ale také v jejich luxusním balení. Unikátní, elegantní flakony jsou vzorovou ukázkou řemeslného umění. V případě toaletní vody Diptyque Do Son zdobí typické oválné logo na průzračném, zaobleném flakonu motiv tematické kresby. Obohaťte svou kosmetickou výbavu o toaletní vodu od luxusní značky s mnohaletou tradicí a zamilujte se do vůně tuberózy v bílé květinové kompozici, která vás vezme na olfaktorickou výpravu k břehům dálného mořského zálivu. Díky vytříbené kvalitě a luxusu vůně a úchvatnosti designového flakonu doplněného elegantní bílou krabičkou je Do Son také dokonalým dárkem pro ženu, které chcete dopřát něco skutečně výjimečného.

Diptyque Do Son – svěží, sladká a smyslná květinová toaletní voda s úchvatnou tuberózou v hlavní roli.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
růže, květ pomerančovníku, kosatec
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růžový pepř, tuberóza
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pižmo, benzoin
Druh vůně
květinová

O značce Diptyque

Příběh značky diptyque započal v samém srdci Paříže na bulváru Saint-Germain a spojil tři přátelé se stejnou kreativní vášní. Zakladatelé společnosti – Christiane Gautrot, Desmond Knox-Leet a Yves Couesland – se však původně věnovali zcela nesouvisejícím oborům. První jmenovaná byla interiérová designérka, druhý se živil malováním a třetí působil jako divadelní režisér a scénograf.

Trojici svedlo dohromady navrhování látek a tapet pro designové domy Liberty a Sanderson a následné společné otevření vlastního showroomu pro prezentaci svých návrhů. Yves se stal obchodním poradcem; Desmond a Christiane byli uměleckou duší. Krok za rok vybudovali unikátní prostor, ve kterém mimo designových dekorací začali časem nabízet parfémy i bytové vůně. Nedostatek zkušeností v oboru parfémářství vykompenzovali nadšením. A uspěli.

Hned jejich první toaletní voda, nazvaná jednoduše L’eau, si získala okamžitou oblibu zákazníků. Dnes v nabídce diptyque vůní naleznete několik desítek produktů, z nichž mnohé byly vytvořeny ve spolupráci s předními světovými parfémáři jako je Fabrice Pellegrin či Olivia Giacobetti. Diptyque parfémy jsou smyslné a opojné. Zdůrazní váš sex-appeal a poskytnou vám pocit sebejistoty.

Recenze Diptyque Do Son