Dior Sauvage toaletní voda náhradní náplň pro muže

Dior Sauvage toaletní voda náhradní náplň pro muže
Dior Sauvage toaletní voda náhradní náplň pro muže
Nové
300 ml
5 290

Kód: CHD15035 | Více než 5 ks skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 12. 4. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Dior Sauvage
Složení

Toaletní voda Sauvage je nyní doplnitelná.  Plnící lahvička je jednoduchá na použití a ekologicky udržitelná. Doplňte si svou 30 ml nebo 100 ml lahvičku toaletní vody Sauvage jedním jednoduchým krokem, aniž byste ztratili jedinou kapku. Díky inovativnímu automatickému balení se plnění automatický zastaví, jakmile je lahvička plná.

Sauvage Refill je součástí ekologicky udržitelné strategie, která se snaží více respektovat přírodní zdroje. Balení je recyklovatelné, jeho jednoduchý hliníkový design pomáhá zredukovat dopad na životní prostředí ušetřením až 60 % energie při recyklaci, 35 % vody a 56 % produkce plynů*.

Sauvage Refill není určen k samostatnému použití. Je kompatibilní pouze s lahvičkami 30 ml a 100 ml toaletní vody Sauvage, které jsou označeny nápisem „REFILLABLE“, který je umístěn na zadní straně lahvičky (30 ml balení) nebo vespod lahvičky (100 ml balení).

* Použití 100 ml toaletní vody Sauvage + 300 ml Sauvage Refill se rovná spotřebě 4 x 100ml lahviček Sauvage toaletní voda.

Sauvage je umělecký akt, který byl inspirován divokou přírodou, skalnatými útvary a výrazně modrou oblohou. Silné tóny citrusů v toaletní vodě Sauvage jsou doplněny mocnými tóny noblesního ambroxanu. Tato vůně je okamžitě rozpoznatelná a je to vůně pro muže, kteří se nebojí být sami sebou. Přírodní ingredience byly vybrány s maximální pečlivostí a vládnou celé vůni. Zářivé svrchní tóny explodují šťavnatou svěžestí kalábrijského bergamotu, zatímco ambroxan uvolňuje svou mocně dřevitou stopu.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
kalábrijský bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ambroxan
Druh vůně
aromatická, fougerová

O značce Dior

Když Christian Dior vytvořil svůj módní dům v roce 1946, představil novou absolutní ženskost. Dnes značka Dior vytváří vše od šatů, doplňků, vůní, rtěnek až po luxusní péči, která přináší krásu každé ženě.

Nekonečná kreativita značky Dior se vtělila do tvůrce parfémů Dior – Françoise Demachyho, který věnoval své výjimečné znalosti budování dnešních i budoucích vůní Dior.

S historií značky Dior je úzce spjatý francouzský region Grasse, kde se v La Colle Noire rozhodl usadit i sám Christian Dior, aby tam pěstoval své vlastní květiny. Od roku 2006 François Demachy, parfémář značky Dior, buduje exkluzivní vztahy s pěstiteli růží a jasmínu, aby zachoval tuto unikátní oblast a její know-how.

V široké nabídce této značky si vybere parfém Dior skutečně každý. Dámy zaujmou vůně Dior J'adore, Miss Dior, Dior Addict a Dior Joy nebo Dior Poison. Pánové si pro změnu přijdou na své s vůní Dior Sauvage nebo Dior Fahrenheit.

Recenze Dior Sauvage