Dior JOY by Diortuhé mýdlo pro ženy

Dior JOY by Dior tuhé mýdlo pro ženy
Dior JOY by Dior tuhé mýdlo pro ženy
100 g
656

Kód: CHD13964 | Skladem
1
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Dior JOY by Dior
Složení

Mýdlo JOY by Dior Pearly Bath je smyslná perla, která se uhnízdí ve Vaší dlani. JOY by Dior Pearly bath hladí pokožku jemnou, vzdušnou pěnou a zahalí ji do voňavého závoje vůně JOY by Dior. Mýdlo JOY by Dior Vám přinese neodolatelné potěšení z koupelového rituálu, který potěší Vaše smysly i srdce. Čistý koncentrát radosti.

 V případě kontaktu s očima je okamžitě vypláchněte vodou. Určeno pro dospělé.

Složení

Konzistence
mýdlo

O značce Dior

Když Christian Dior vytvořil svůj módní dům v roce 1946, představil novou absolutní ženskost. Dnes značka Dior vytváří vše od šatů, doplňků, vůní, rtěnek až po luxusní péči, která přináší krásu každé ženě.

Nekonečná kreativita značky Dior se vtělila do tvůrce parfémů Dior – Françoise Demachyho, který věnoval své výjimečné znalosti budování dnešních i budoucích vůní Dior.

S historií značky Dior je úzce spjatý francouzský region Grasse, kde se v La Colle Noire rozhodl usadit i sám Christian Dior, aby tam pěstoval své vlastní květiny. Od roku 2006 François Demachy, parfémář značky Dior, buduje exkluzivní vztahy s pěstiteli růží a jasmínu, aby zachoval tuto unikátní oblast a její know-how.

V široké nabídce této značky si vybere parfém Dior skutečně každý. Dámy zaujmou vůně Dior J'adore, Miss Dior, Dior Addict a Dior Joy nebo Dior Poison. Pánové si pro změnu přijdou na své s vůní Dior Sauvage nebo Dior Fahrenheit.

Recenze Dior JOY by Dior