Dior J'adore L'absoluparfémovaná voda tester pro ženy

2×
Dior J'adore L'absolu parfémovaná voda tester pro ženy 75 ml
Dior J'adore L'absolu parfémovaná voda tester pro ženy 75 ml
75 ml

Kód: CHD0353 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Dior J'adore L'absolu
Složení

J'adore Absolu je novým květinovým nektarem Domu Dior. Je to neuvěřitelně bohatá kompozice, François Demachy spojuje smyslné a svůdné květinové absolutní silice. Absolutní silice jasmínu z Grasse, jasmínu arabského, růže a magnolie se snoubí s nevídanou svěžestí: květiny jsou sladké jako delikátní sirup - jemný, přírodní a svůdný nektar. J'adore Absolu je vystavěn na jasmínu z Grasse - rozmarné krásce, jež potřebuje trpělivost a sklízí se v přesný okamžik, kdy vydává své nejsmyslnější akcenty. Amfora J'adore Absolu je zkrášlena novým jemným a téměř fluidním náhrdelníkem. Připomíná jemný klenot tančící kolem krku ženy, následuje její každý pohyb. „Chtěl jsem, aby z tohoto složení vyzařovala plná intenzita jasmínu. Je živočišný, ovocný a překypuje slunečním svitem. Když je ovinutý medovými nótami květu pomerančovníku a růže, vystoupí do popředí jeho jakoby nektarové, šťavnaté nóty.“

François Demachy

Složení

Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Dior

Když Christian Dior vytvořil svůj módní dům v roce 1946, představil novou absolutní ženskost. Dnes značka Dior vytváří vše od šatů, doplňků, vůní, rtěnek až po luxusní péči, která přináší krásu každé ženě.

Nekonečná kreativita značky Dior se vtělila do tvůrce parfémů Dior – Françoise Demachyho, který věnoval své výjimečné znalosti budování dnešních i budoucích vůní Dior.

S historií značky Dior je úzce spjatý francouzský region Grasse, kde se v La Colle Noire rozhodl usadit i sám Christian Dior, aby tam pěstoval své vlastní květiny. Od roku 2006 François Demachy, parfémář značky Dior, buduje exkluzivní vztahy s pěstiteli růží a jasmínu, aby zachoval tuto unikátní oblast a její know-how.

V široké nabídce této značky si vybere parfém Dior skutečně každý. Dámy zaujmou vůně Dior J'adore, Miss Dior, Dior Addict a Dior Joy nebo Dior Poison. Pánové si pro změnu přijdou na své s vůní Dior Sauvage nebo Dior Fahrenheit.

Recenze Dior J'adore L'absolu2