Dior Diorskin Nude Air Luminizerrozjasňující pudr

Dior Diorskin Nude Air Luminizer rozjasňující pudr
Dior Diorskin Nude Air Luminizer rozjasňující pudr
odstín 004 6 g

Kód: CHD5666 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Využijte dopravu zdarma na veškeré objednávky.

Popis produktu Dior Diorskin Nude Air Luminizer
Vlastnosti

Rozjasňující pudr Dior Diorskin Nude Air Luminizer s ultra jemnou texturou a mikroperletí vaši pleť zahalí efektem zdravého jasu a opálení, zdůrazní kontury tváře a dodá ji svěží a zářivý vzhled.

Vlastnosti:

  • ultra jemná textura dokonale splyne s pletí
  • lze vrstvit dle potřeby pro dosažení požadované intenzity
  • mikroperleť dodá jas a rozzářený efekt
  • univerzální tón se přizpůsobí tónu pleti a působí přirozeně
  • nezatěžuje pleť
  • je vhodný pro všechny typy pleti

Jak aplikovat:
Aplikujte pomocí středního štětce na místa, která odrážejí světlo, jako nos, lícní a spánkové kosti či hrana horního rtu.

Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

Vlastnosti

Efekt
rozjasňující

O značce Dior

Když Christian Dior vytvořil svůj módní dům v roce 1946, představil novou absolutní ženskost. Dnes značka Dior vytváří vše od šatů, doplňků, vůní, rtěnek až po luxusní péči, která přináší krásu každé ženě.

Nekonečná kreativita značky Dior se vtělila do tvůrce parfémů Dior – Françoise Demachyho, který věnoval své výjimečné znalosti budování dnešních i budoucích vůní Dior.

S historií značky Dior je úzce spjatý francouzský region Grasse, kde se v La Colle Noire rozhodl usadit i sám Christian Dior, aby tam pěstoval své vlastní květiny. Od roku 2006 François Demachy, parfémář značky Dior, buduje exkluzivní vztahy s pěstiteli růží a jasmínu, aby zachoval tuto unikátní oblast a její know-how.

V široké nabídce této značky si vybere parfém Dior skutečně každý. Dámy zaujmou vůně Dior J'adore, Miss Dior, Dior Addict a Dior Joy nebo Dior Poison. Pánové si pro změnu přijdou na své s vůní Dior Sauvage nebo Dior Fahrenheit.

Recenze Dior Diorskin Nude Air Luminizer