Dior Diorshow Fusion Mono

matné oční stíny

Dior Diorshow Fusion Mono matné oční stíny
Dior Diorshow Fusion Mono matné oční stíny
odstín 761 Mirage 2,2 g

Kód: CHD2317 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dior Diorshow Fusion Mono
odstín 761 Mirage 2,2 g

Popis produktu Dior Diorshow Fusion Mono

Popis:
Matné oční stíny Dior Diorshow Fusion Mono jsou profesionálním zkrášlujícím přípravkem, který se nanese na víčka a po aplikaci téměř zmizí. Na víčkách zůstane pouze matný sametový efekt, který působí velmi decentním dojmem. ; Stíny Diorshow Fusion Mono se mohou aplikovat dvěma různými způsoby. Nanesením konečky prstů hedvábná textura splyne s pletí a vytvoří světelný závoj v barvě stínu. Pokud stíny budete nanášet aplikačním štětcem, povrchová úprava bude intenzivnější s důrazem na barvu. Nalíčená oční víčka skvěle podtrhnou krásu vašich očí a dodají jim svůdný pohled. Kouzelné trendy odstíny jsou laděné pro přirozené splynutí s pletí a dodání magického efektu. Oční stíny Diorshow Fusion Mono se dají použít na denní nošení stejně jako na slavnostní příležitosti. Dopřejte si nádherné zvýraznění vašich očí!

Účinky:

  • jemným způsobem zkrášlují oční víčka
  • dodají očím sametový decentní efekt
  • podtrhují krásu vašich očí
  • dodávají očím svůdný pohled

Jak aplikovat:
Nanášejte na oční víčka konečky prstů pro jemný vzhled nebo aplikátorem pro intenzivnější vzhled s důrazem na barvu.

O značce Dior

Dior – nesmrtelný symbol elegance, dokonalosti a luxusu. Jednu z nejexkluzivnějších francouzských značek založil roku 1946 slavný návrhář Christian Dior. Dnes do portfolia této značky patří prestižní móda, kožené zboží, módní doplňky, obuv, šperky, hodinky, parfémy a kosmetika.

Christian Dior se narodil na počátku 20. století v Normandii. Hned po válce založil svůj první módní dům v Paříži a záhy se proslavil revolucí, kterou provedl v dámském odívání (legendární „New Look“). Díky svému inovativnímu přístupu se stal jedním z nejvlivnějších světových módních návrhářů.

Do světa vůní vstoupila značka Dior v roce 1947 s parfémem Miss Dior, pojmenovaným po Christianově sestře Catherine. Dnes má značka na svém kontě více než 150 vůní.

Od přehlídkových mol, přes špičkové produkty péče o pleť, až po věčné a nadčasové parfémy – Christian Dior obohatil svět krásy o mnoho luxusních, trendy udávajících a vždy moderních produktů.