Brand logo

DIORDiorshow All-Day Brow Ink inkoust na obočí

DIOR Diorshow All-Day Brow Ink inkoust na obočí
DIOR Diorshow All-Day Brow Ink inkoust na obočí
odstín 002 Dark 3.7 ml

Kód: CHD09726 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis DIOR Diorshow All-Day Brow Ink
Vlastnosti

První tónovaný inkoust na obočí od Diora s efektem tetování pro okamžitě plné a dlouhodobě tvarované obočí.  Obočí už není pouze detail - dokonale tvarované, plné ale ne nepřirozené, je významným posledním krokem pro pozoruhodné líčení očí. Složení je obohaceno o vysoce intenzivní pigmenty, které zabarvuje pleť jediným pohybem. Obsahuje voděodolné polymery a výsledek je beztížný a bezchybný po dobu 36 hodin*, ale stále se jednoduše odličuje.

* Instrumentální testy, 20 subjektů, jedna aplikace technikem.

Návod k použití:
Dodejte obočí přesný tvar a respektujte zároveň jeho tvar, vyplňte všechna řídká místa. Pro přirozený vzhled stačí jedna aplikace.

Vlastnosti

Efekt
voděodolný, dlouhotrvající
Barva
hnědá

O značce DIOR

Když Christian Dior vytvořil svůj módní dům v roce 1946, představil novou absolutní ženskost. Dnes značka Dior vytváří vše od šatů, doplňků, vůní, rtěnek až po luxusní péči, která přináší krásu každé ženě.

Nekonečná kreativita značky Dior se vtělila do tvůrce parfémů Dior – Françoise Demachyho, který věnoval své výjimečné znalosti budování dnešních i budoucích vůní Dior.

S historií značky Dior je úzce spjatý francouzský region Grasse, kde se v La Colle Noire rozhodl usadit i sám Christian Dior, aby tam pěstoval své vlastní květiny. Od roku 2006 François Demachy, parfémář značky Dior, buduje exkluzivní vztahy s pěstiteli růží a jasmínu, aby zachoval tuto unikátní oblast a její know-how.

V široké nabídce této značky si vybere parfém Dior skutečně každý. Dámy zaujmou vůně Dior J'adore, Miss Dior, Dior Addict a Dior Joy nebo Dior Poison. Pánové si pro změnu přijdou na své s vůní Dior Sauvage nebo Dior Fahrenheit.

Recenze DIOR Diorshow All-Day Brow Ink