Přejít na hlavní obsah
Brand logo
DIOR Rouge Dior Contour dlouhotrvající tužka na rty
DIOR Rouge Dior Contour dlouhotrvající tužka na rty
DIOR Rouge Dior Contour dlouhotrvající tužka na rty
DIOR Rouge Dior Contour dlouhotrvající tužka na rty
Odstínčervený
Efektdlouhotrvající

Unikátní složení tužky na rty Dior Contour obohacují aktivní květinové ingredience, které pečují o rty**. Složení této precizní tužky na rty poskytuje intenzivní barvu, zajišťuje 8 hodin* nošení bez obtiskování a přináší majitelkám naprostý pocit pohodlí. Přirozená krása rtů je zvýrazněna jediným plynulým pohybem.

Tužka na rty Dior Contour vydrží ve všech situacích, je odolná vůči vlhkosti, neobtiskuje se a prodlužuje nošení rtěnky o 2 hodiny***, přičemž zabraňuje rozpíjení barvy a neusazuje se v liniích rtů. Kontury rtů budou dokonalé a krásně definované po celý den.

Krémová textura tužky na rty Dior Contour obsahuje výtažek z květů pivoňky, extrakt z květů granátového jablka a bambucké máslo, které na rty působí jako hedvábné pohlazení. Rty jsou okamžitě hebké, pružné a vyživené.

Špička tužky a zkosené štětinky štětečku zajišťují působivě snadnou a přesnou aplikaci. 20 odstínů tužky na rty dokonale souzní s barvami ikonické rtěnky Rouge Dior.

* Instrumentální test na 20 subjektech. Kromě odstínu 999.
** Kromě odstínu 999.
*** Subjektivní hodnocení 20 subjektů. Kromě odstínu 999.

  • Dokonale ohraničené rty a intenzivní barva jedním tahem.
  •  8 hodin nošení.*
  •  Prodlužuje nošení rtěnky o 2 hodiny.**
  •  Optimální pohodlí zajišťuje receptura obohacená o aktivní květinové ingredience, které pečují o rty: *** výtažek z květů pivoňky, extrakt z květů granátového jablka a bambucké máslo.
  •  Neobtiskuje se ani nerozmazává, nelepí a nebledne.
  •  K dostání ve 20 odstínech, které dokonale ladí s barvami rtěnky Rouge Dior.

* Instrumentální test na 20 subjektech. Kromě odstínu 999.
** Subjektivní hodnocení 20 subjektů. Kromě odstínu 999.
*** Kromě odstínu 999. Textura, která je obohacena o extrakt z květů pivoňky, výtažek z květů granátového jablka* a bambucké máslo, zajišťuje dokonalý make-up, 8 hodin intenzivní barvy** a optimální pohodlí.

* Kromě odstínu 999.
** Instrumentální test na 20 subjektech. Kromě odstínu 999. 20 odstínů dokonale ladí s paletou barev rtěnky Rouge Dior: od výrazně červených, jako jsou ikonické odstíny 999 a 080 Red Smile, přes přirozené tóny, například 100 Nude Look, až po korálovou a růžovou, jako je 525 Chérie.

DIORRouge Dior Contour dlouhotrvající tužka na rty

6×
odstín 080 Red Smile 1,2 g

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: CHD14975