Dior Capture Youth Age-Delay Progressive Peeling Cremejemný peelingový krém

Dior Capture Youth Age-Delay Progressive Peeling Creme jemný peelingový krém
Dior Capture Youth Age-Delay Progressive Peeling Creme jemný peelingový krém
50 ml
2 168

Kód: CHD10807 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Dior Capture Youth Age-Delay Progressive Peeling Creme
Vlastnosti

Age-Delay antioxidant Creme pro efekt nové pleti,* obsahuje antioxidant kosatec a oživující vitamín B3 pro maximální antioxidační účinky*, které napomáhají ochraňovat a posilovat mladistvý kapitál pleti a minimalizovat nedokonalosti pleti.
* In vitro test ingrediencí. Pleť působí okamžitě projasněná, vyhlazená a plná energie. Den po dni se vzhled pleti zdá být proměněný. Pleť se stává projasněnou a sjednocenější. Známky stárnutí jsou eliminovány. Textura gelu - krému je okamžitě vstřebána do pleti. Tento nový svěží gel-krém obsahuje technologii, jež podporuje jemnou buněčnou obnovu a postupně vydává* aktivní ingredience přírodního původu pro proces navrácení, respektující všechny typy pleti a přinášející efekt "nové pleti". V kombinaci s posilujícím vitamínem B3 má jemný peelingový účinek na pleť. Kosatec florentský doplňuje antioxidační účinek* hloubkovou stimulací glyoxalázy. * In vitro test ingrediencí. Pleť se zdá být jemně projasněná, vyhlazená a více sjednocená. Od prvního týdne pleť působí odolnější vůči vnějším vlivům. Pleť si zachovává své krásné a mladistvé prozáření po delší dobu. Okamžitý účinek Capture Youth krému s efektem nové pleti: - Pleť je hydratována: 93% - Pleť je chráněná: 91%
- Pleť je vyhlazenější: 72% - Pleť je tónovaná: 83% Po 1 týdnu:** - Kvalita pleti se zlepšila: 86% - Pleť je více prozářená: 88% * Slepé sebehodnocení, 124 žen, hodnocení po první aplikaci a po 1 týdnu.* Návod k použití Řada pro mladistvý vzhled pleti na míru, 3 použití: 1. Vrstvení: Aplikujte cílená séra denně před Capture Youth krémem.  2. Mix & Match: Přidejte 2 až 3 kapky přímo na aplikátor* Capture Youth krému pro rychlejší aplikaci.  3. Intenzivní kúra: Aplikujte jako měsíční intenzivní kúru, když je pleť zvláště namáhána. * 0.6 g Capture Youth krému do dlaně Vaší ruky

Vlastnosti

Konzistence
gel, krém
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Účinek
rozjasnění, exfoliace
Ochrana proti slunci
bez SPF
Kdy používat
na den

O značce Dior

Když Christian Dior vytvořil svůj módní dům v roce 1946, představil novou absolutní ženskost. Dnes značka Dior vytváří vše od šatů, doplňků, vůní, rtěnek až po luxusní péči, která přináší krásu každé ženě.

Nekonečná kreativita značky Dior se vtělila do tvůrce parfémů Dior – Françoise Demachyho, který věnoval své výjimečné znalosti budování dnešních i budoucích vůní Dior.

S historií značky Dior je úzce spjatý francouzský region Grasse, kde se v La Colle Noire rozhodl usadit i sám Christian Dior, aby tam pěstoval své vlastní květiny. Od roku 2006 François Demachy, parfémář značky Dior, buduje exkluzivní vztahy s pěstiteli růží a jasmínu, aby zachoval tuto unikátní oblast a její know-how.

V široké nabídce této značky si vybere parfém Dior skutečně každý. Dámy zaujmou vůně Dior J'adore, Miss Dior, Dior Addict a Dior Joy nebo Dior Poison. Pánové si pro změnu přijdou na své s vůní Dior Sauvage nebo Dior Fahrenheit.

Recenze Dior Capture Youth Age-Delay Progressive Peeling Creme