Dior Capture Totale C.E.L.L. Energy High-Performance Gentle Cleanser jemný čisticí gel

Dior Capture Totale C.E.L.L. Energy High-Performance Gentle Cleanser jemný čisticí gel
Dior Capture Totale C.E.L.L. Energy High-Performance Gentle Cleanser jemný čisticí gel
150 ml
898

Kód: CHD13873 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 12. 5. 2021
Osobní odběr
Již zítra středa 12. 5. 2021

Popis Dior Capture Totale C.E.L.L. Energy High-Performance Gentle Cleanser
Vlastnosti

Základem správné péče o každou pleť je její čištění. Nová čistící emulze z řady Capture Totale poskytuje jemné čištění pleti, zjemňuje ji a zároveň pleti poskytuje ochrannou hydratační vrstvu.

Nejlepší čisticí emulze v boji proti stárnutí pleti, který Dior vytvořil na základě výzkumu kmenových buněk a jeho květinové expertizy. Výsledkem je odolnější pleť, která v jakémkoli věku vyzařuje zdravý a mladistvý vzhled. Mladistvý a zdravý vzhled naší pleti jen určen jen ze 0,2% našimi kmenovými buňkami. Vědci z Dioru prokázali, že v průběhu času tyto vzácné buňky ztrácí až polovinu svého energetického potenciálu*.  Dior Science proto dekódoval přirozenou revitalizační sílu 4 výjimečných květů a vytvořila patentovanou** Biocelulární technologii™. Tato technologie zachycuje životní sílu 4 výjimečných květů (Longazo ze zahrad Dioru, Pivoňka, Bílá lilie a Jasmín). Tato kombinace obnovuje energetickou sílu* vzácných kmenových buněk. Obnovuje plnou moc kmenových buněk pokožky a reaktivuje 6 základních funkcí*** pokožky.

* Na základě laboratorních testů.
** Patent udělený pro extrakt longoza Francie FR2891458, Německo, Anglie, Itálie, Španělsko EP1933808, Čína CN101282711, Korea KR101460769, Japonsko JP5247454, USA US7381436.
*** Síla pokožky, regenerace, zlepšení, hojení, zvýšení produkce buněk a inhibice melaninu.

Již po prvním čištění je pleť okamžitě hydratována a zbavena nečistot. Pleť působí svěže a prozářeně. Každým dalším dnem používání pleť dýchá a zároveň je obnovena její přirozená jemnost a mladistvý vzhled. Textura hedvábného gelu jemně klouže pod prsty a při kontaktu s vodou se promění v bohatou pěnu. Přípravek je obohacen o jemné čistící a hydratační látky, které udržují přirozenou pružnost pokožky.

Výsledky testů*:

  • +34% prozářenější pleť
  • +25% jemnější pleť
  • +28% pružnější pleť

* Sebehodnocení 31 žen po 1 měsíci používání.

Tato čistící emulze z řady Capture Totale je tvořena z 87% z přírodních surovin, čímž je v souladu s normou ISO 16128. Zbývajících 13% bylo pečlivě vybráno, aby se optimalizovala účinnost a stabilita formule.

Použití:
Nanášejte ráno a večer na navlhčenou pokožku, napěňte a poté opláchněte teplou vodou. Následně můžete zahájit rutinní péči o pleť. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou.

Vlastnosti

Konzistence
gel
Typ pleti
pro všechny typy pleti, vrásky a zralá pleť
Účinek
hydratace, čištění, rozjasnění

O značce Dior

Když Christian Dior vytvořil svůj módní dům v roce 1946, představil novou absolutní ženskost. Dnes značka Dior vytváří vše od šatů, doplňků, vůní, rtěnek až po luxusní péči, která přináší krásu každé ženě.

Nekonečná kreativita značky Dior se vtělila do tvůrce parfémů Dior – Françoise Demachyho, který věnoval své výjimečné znalosti budování dnešních i budoucích vůní Dior.

S historií značky Dior je úzce spjatý francouzský region Grasse, kde se v La Colle Noire rozhodl usadit i sám Christian Dior, aby tam pěstoval své vlastní květiny. Od roku 2006 François Demachy, parfémář značky Dior, buduje exkluzivní vztahy s pěstiteli růží a jasmínu, aby zachoval tuto unikátní oblast a její know-how.

V široké nabídce této značky si vybere parfém Dior skutečně každý. Dámy zaujmou vůně Dior J'adore, Miss Dior, Dior Addict a Dior Joy nebo Dior Poison. Pánové si pro změnu přijdou na své s vůní Dior Sauvage nebo Dior Fahrenheit.

Recenze Dior Capture Totale C.E.L.L. Energy High-Performance Gentle Cleanser