Dior Backstagepaleta očních stínů

2×
Dior Backstage paleta očních stínů
Dior Backstage paleta očních stínů
9,4 g

Kód: CHD3849 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Paleta obsahuje: 5 x oční stíny (8g) + 1 x oční linka (1,4g) + 2 x aplikátor

 

  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu Dior Backstage

Popis:
Paleta očních stínů Dior Backstage rozehraje hru barev odrážející spektrum oslnivého lesku. Dior vytvořil paletku očních stínů, která rozjasní oči sálající září. 4 oční stíny v přirozených zemitých tónech tvoří spolu s podkladovým stínem a gelovými očními linkami set, který otevře váš pohled a to doslova. Součástí balení jsou profesionální oboustranné aplikátory pro precizní nanášení. Odstíny v paletce Dior Backstage jsou spojeny v dokonalé barevné harmonii, která opticky rozšíří a neodolatelně rozjasní váš pohled.

Účinky:

  • rozjasňují pohled
  • opticky zvětší oči
  • snadno se aplikují

Složení:

  • technologie Glow-Mimetics™ - rozjasní oční víčka

Jak aplikovat:
Naneste podkladový světlý stín na celé víčko a následně stínujte tmavšími odstíny. Na závěr aplikujte černou oční linku.

O značce Dior

Dior – nesmrtelný symbol elegance, dokonalosti a luxusu. Jednu z nejexkluzivnějších francouzských značek založil roku 1946 slavný návrhář Christian Dior. Dnes do portfolia této značky patří prestižní móda, kožené zboží, módní doplňky, obuv, šperky, hodinky, parfémy a kosmetika.

Christian Dior se narodil na počátku 20. století v Normandii. Hned po válce založil svůj první módní dům v Paříži a záhy se proslavil revolucí, kterou provedl v dámském odívání (legendární „New Look“). Díky svému inovativnímu přístupu se stal jedním z nejvlivnějších světových módních návrhářů.

Do světa vůní vstoupila značka Dior v roce 1947 s parfémem Miss Dior, pojmenovaným po Christianově sestře Catherine. Dnes má značka na svém kontě více než 150 vůní.

Od přehlídkových mol, přes špičkové produkty péče o pleť, až po věčné a nadčasové parfémy – Christian Dior obohatil svět krásy o mnoho luxusních, trendy udávajících a vždy moderních produktů.

Recenze Dior Backstage