Dior Addict Fluid Shadow

oční stíny a oční linky 2 v 1

Dior Addict Fluid Shadow oční stíny a oční linky 2 v 1
Dior Addict Fluid Shadow oční stíny a oční linky 2 v 1
odstín 275 Cosmic 6 ml

Kód: CHD4424 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dior Addict Fluid Shadow
odstín 275 Cosmic 6 ml

Popis produktu Dior Addict Fluid Shadow

Popis:
Oční stíny a oční linky 2 v 1 Dior Addict Fluid Shadow mají lehkou texturu, která po nanesení rozjasňuje oči a dodává jim zrcadlový lesk. Dlouhotrvající líčení může zahalit do barvy vaše oční víčka nebo vytvořit precizní linku v jednom jediném kroku. Přesný aplikátor zajistí snadné nanesení a vytvoří speciální líčení, které nikdo nepřehlédne. Jedinečným způsobem zvýrazní oči a rozzáří oční okolí. Dopřejte si krásné líčení se zajímavým zrcadlovým efektem!

Vlastnosti:

  • líčí oční stíny i oční linky
  • rozjasňuje a zvýrazňuje oči
  • dodává očím zrcadlový efekt
  • má dlouhotrvající účinek

Jak aplikovat:
Pro nalíčení očních stínů nanášejte přípravek na víčka a nechte oči po několik vteřin po nanesení zavřené, aby stíny dostatečně zaschly. Pro líčení linek aplikujte přípravek pomocí štětce podél linie řas.

Vlastnosti

Barva
stříbrná
Voděodolné
ne

O značce Dior

Dior – nesmrtelný symbol elegance, dokonalosti a luxusu. Jednu z nejexkluzivnějších francouzských značek založil roku 1946 slavný návrhář Christian Dior. Dnes do portfolia této značky patří prestižní móda, kožené zboží, módní doplňky, obuv, šperky, hodinky, parfémy a kosmetika.

Christian Dior se narodil na počátku 20. století v Normandii. Hned po válce založil svůj první módní dům v Paříži a záhy se proslavil revolucí, kterou provedl v dámském odívání (legendární „New Look“). Díky svému inovativnímu přístupu se stal jedním z nejvlivnějších světových módních návrhářů.

Do světa vůní vstoupila značka Dior v roce 1947 s parfémem Miss Dior, pojmenovaným po Christianově sestře Catherine. Dnes má značka na svém kontě více než 150 vůní.

Od přehlídkových mol, přes špičkové produkty péče o pleť, až po věčné a nadčasové parfémy – Christian Dior obohatil svět krásy o mnoho luxusních, trendy udávajících a vždy moderních produktů.