Diet Esthetic Excitemasážní olej pro intimní okamžiky

Diet Esthetic Excite masážní olej pro intimní okamžiky
Diet Esthetic Excite masážní olej pro intimní okamžiky
30 ml

Kód: DIE1854 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Diet Esthetic Excite
Vlastnosti

Popis:
Masážní olej pro intimní okamžiky Diet Esthetic Excite je příjemným zpestřením a dokonalou pomůckou pro erotickou předehru vašich sexuálních hrátek. Přípravek je založen na přírodní bázi, spojením účinků ovesného a slunečnicového oleje. Zvyšuje touhu a sexuální prožitek mužů i žen.
Olej Excite má jemnou texturu, která po těle příjemně klouže a dopřává vám tak jedinečné zážitky při hlazení a masírování partnera. Jeho šetrné složení nedráždí a můžete ho tak využít i jako lubrikant nebo k jemnému masírování intimních partií.
Masážní olej se lehce roztírá a během chvilky mastný efekt mizí a zanechává vaši pokožku jemnou a hladkou. Nádherně zintenzivní všechny dotyky a je jen na vaší fantazii, jak budete heboučkou texturu oleje Excite využívat. Naplňte své sexuální hrátky mazlením a smyslnými doteky, na které budete dlouho vzpomínat!

Účinky:

  • příjemně zpestří sexuální hrátky
  • zvyšuje touhu a sexuální prožitek partnerů
  • má jemnou texturu a nezanechává mastný film
  • příjemně po těle klouže
  • nedráždí a dá se využít i jako lubrikant
  • pomáhá při jemné masáži intimních partií
  • zintenzivní všechny dotyky

Složení:

  • ovesný a slunečnicový olej – zajišťuje příjemné klouzání rukou po těle, zároveň pokožku zjemňuje a vyživuje

Jak aplikovat:
Aplikujte jemnou masáží, dokud se olej zcela nevstřebá. Použijte na tělo i na intimní místa.

Vlastnosti

Konzistence
olej
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Diet Esthetic

Tajemstvím úspěchu značky Diet Esthetic je její filozofie, založená na vysokých investicích do výzkumu, vývoje a inovací, nejpřísnější kontrole kvality, zákaznickém přístupu zohledňujícím vysokou variabilitu potřeb a flexibilitě při přizpůsobování požadavkům trhu.

Unikátní složení pleťové a tělové kosmetiky Diet Esthetic je založené na dlouhodobém laboratorním a klinickém výzkumu, na základě kterého jsou vybírány ty nejúčinnější látky. K nejdůležitějším pilířům značky patří také maximální snaha o zachování životního prostředí, úcta k etickým principům a absence testování na zvířatech.

Mezi exkluzivní suroviny, ze kterých se vyrábí účinné kosmetické produkty Diet Esthetic proti vráskám, stárnutí pleti, pigmentovým skvrnám či celulitidě, patří hadí a včelí jed, dračí krev, perly, kaviár, hlemýždí extrakt, arganový olej či bobule Goji.

Diet Esthetic nabízí nesmírně širokou nabídku vysoce kvalitních a účinných kosmetických produktů pro krásu celého těla a příjemnější život.

Recenze Diet Esthetic Excite