Diet Esthetic Excite

gel pro oddálení ejakulace

Diet Esthetic Excite gel pro oddálení ejakulace
Diet Esthetic Excite gel pro oddálení ejakulace
30 ml

Kód: DIE1850 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Diet Esthetic Excite
30 ml

Popis produktu Diet Esthetic Excite

Popis:
Gel pro oddálení ejakulace Diet Esthetic Excite je speciální přípravek, který mužům pomůže prodloužit sexuální akt bez nebezpečí předčasného vyvrcholení. Gel se nanáší přímo na penis a pomůže vám oddálit ejakulaci tak dlouho, jak budete potřebovat. Přirozeně ztlumí podněty přicházející z nervových zakončení na penisu.
Gel Excite se lehce vstřebává a nezanechává žádné mastné stopy. Po nanesení je neviditelný, a pokud si to nepřejete, vaše partnerka nemusí o použití gelu vědět. Účinně a spolehlivě oddálí vyvrcholení a umožní vám zažít dlouhé chvilky v nádherném sexuálním opojení.
Inovativní gel Excite vám pomůže mít situaci vždy pod kontrolou a vyvrcholit až v okamžiku, kdy si to budete vy i vaše partnerka přát. Přípravek prodlouží vaše sexuální hrátky bez zbytečného stresu z předčasného vyvrcholení a zajistí tak vám i vaší partnerce skvělý zážitek z milování. Dopřejte si dlouhotrvající rozkoš při pomalém milování!

Účinky:

  • spolehlivě oddaluje ejakulaci
  • pomůže prodloužit sexuální akt
  • tlumí vzrušivé podněty
  • lehce se vstřebává a je neviditelný
  • zajistí skvělý zážitek z milování
  • dopřeje vám dlouhotrvající rozkoš

Jak aplikovat:
Před použitím protřepejte, aplikujte jemnou masáží přímo na penis, dokud se gel zcela nevstřebá.

Vlastnosti

Konzistence
gel
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Diet Esthetic

Tajemstvím úspěchu značky Diet Esthetic je její filozofie, založená na vysokých investicích do výzkumu, vývoje a inovací, nejpřísnější kontrole kvality, zákaznickém přístupu zohledňujícím vysokou variabilitu potřeb a flexibilitě při přizpůsobování požadavkům trhu.

Unikátní složení pleťové a tělové kosmetiky Diet Esthetic je založené na dlouhodobém laboratorním a klinickém výzkumu, na základě kterého jsou vybírány ty nejúčinnější látky. K nejdůležitějším pilířům značky patří také maximální snaha o zachování životního prostředí, úcta k etickým principům a absence testování na zvířatech.

Mezi exkluzivní suroviny, ze kterých se vyrábí účinné kosmetické produkty Diet Esthetic proti vráskám, stárnutí pleti, pigmentovým skvrnám či celulitidě, patří hadí a včelí jed, dračí krev, perly, kaviár, hlemýždí extrakt, arganový olej či bobule Goji.

Diet Esthetic nabízí nesmírně širokou nabídku vysoce kvalitních a účinných kosmetických produktů pro krásu celého těla a příjemnější život.