Diego dalla Palma diegodallapalma Sweet Sponge make-up houbička

Diego dalla Palma diegodallapalma Sweet Sponge make-up houbička
Diego dalla Palma diegodallapalma Sweet Sponge make-up houbička
make-up houbička
214

Kód: DDP0283 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra úterý 15. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra úterý 15. 6. 2021

Popis Diego dalla Palma diegodallapalma Sweet Sponge

Popis:
Sweet Sponge od luxusní značky diegodallapalma je praktická houbička pro nanášení make-upu. Měkká a silná textura zaručuje dokonalou aplikaci i v těch nejnáročnějších místech vašeho obličeje. Pohodlná houbička má zaoblené roky, což jí umožňuje dostat se i do delikátních míst vaší pleti. Usnadněte si nanášení make-upu s revoluční houbičkou Sweet Sponge od značky diegodallapalma.

Účinky:

  • pohodlná a rychlá aplikace make-upu
  • dosažení dokonalého výsledku díky zaobleným rohům

Jak aplikovat:
Naneste na houbičku malé množství make-upu a rozetřete.

O značce Diego dalla Palma

Kosmetika diegodallapalma | Značka diegodallapalma vznikla v italském Miláně kolem roku 1970. Díky profesionálním dovednostem, nekonvenčním nápadům a revoluční technologii, jejichž koncept byl představen ironickým a nekonvenčním způsobem, se diegodallapalma v brzké době stala mezinárodně uznávanou kosmetickou značkou.

Luxusní kosmetika inspirovaná italskou uměleckou tradicí je určena pro náročné ženy, které svůj perfektní vzhled neberou jako samozřejmost. Pro jedinečnou péči o ženskou krásu nabízí tato značka širokou paletu produktů a dokonce i online-poradenství. Odborníci na slovo vzatí vám dokáží poradit jaký styl zvolit, abyste byla prostě neodolatelná. Můžete vybírat z rafinovaných klasických, vyzývavých, moderních či elegantních stylů, jež vždy perfektně podtrhnou vaši osobnost tak, abyste byla nadmíru spokojená.

Základním mottem firmy diegodallapalma je překonání hranice barvy! Experimentování s novými trendy, inovativní a příjemná textura produktů s vysoce účinnými aktivními látkami, výkonnost, pohodlná použitelnost a neskonalá výdrž. To je kosmetika deigodallapalma, která byla navržena tak, aby ctila všechny zásady luxusní kosmetiky. diegodallapalma - kvalita a pohodlí, jež ocení každá žena, která touží po dokonalém make-upu a moderním přitažlivém zevnějšku!

Recenze Diego dalla Palma diegodallapalma Sweet Sponge