Diego dalla Palma Khol Kajaltužka na oči

Diego dalla Palma Khol Kajal tužka na oči
Diego dalla Palma Khol Kajal tužka na oči

Kód: DDP0181 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Odesláním souhlasíte se zpracováním emailu za účelem informování o dostupnosti konkrétního produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.

Popis produktu Diego dalla Palma Khol Kajal
Vlastnosti

Popis:
Khol Kajal od luxusní značky diegodallapalma je praktická kajalová tužka na oči, která vás překvapí svou přesnou linií a rychlostí aplikace. Díky okamžitému uvolnění pigmentu a měkké pohodlné struktuře velmi usnadňuje nanášení. Vhodná i pro citlivé oči. Získejte intenzivní výraz svých očí s praktickou kajalovou tužkou Khol Kajal od značky diegodallapalma.

Účinky:

  • přesně vedená linka
  • intenzivní barva
  • rychlá aplikace
  • intenzivní a výrazný pohled

Jak aplikovat:
Přiložte tužku na oční linii nad/pod řasy a jemným tahem nakreslete linku.

Vlastnosti

Odstín
hnědý

O značce Diego dalla Palma

Kosmetika diegodallapalma | Značka diegodallapalma vznikla v italském Miláně kolem roku 1970. Díky profesionálním dovednostem, nekonvenčním nápadům a revoluční technologii, jejichž koncept byl představen ironickým a nekonvenčním způsobem, se diegodallapalma v brzké době stala mezinárodně uznávanou kosmetickou značkou.

Luxusní kosmetika inspirovaná italskou uměleckou tradicí je určena pro náročné ženy, které svůj perfektní vzhled neberou jako samozřejmost. Pro jedinečnou péči o ženskou krásu nabízí tato značka širokou paletu produktů a dokonce i online-poradenství. Odborníci na slovo vzatí vám dokáží poradit jaký styl zvolit, abyste byla prostě neodolatelná. Můžete vybírat z rafinovaných klasických, vyzývavých, moderních či elegantních stylů, jež vždy perfektně podtrhnou vaši osobnost tak, abyste byla nadmíru spokojená.

Základním mottem firmy diegodallapalma je překonání hranice barvy! Experimentování s novými trendy, inovativní a příjemná textura produktů s vysoce účinnými aktivními látkami, výkonnost, pohodlná použitelnost a neskonalá výdrž. To je kosmetika deigodallapalma, která byla navržena tak, aby ctila všechny zásady luxusní kosmetiky. diegodallapalma - kvalita a pohodlí, jež ocení každá žena, která touží po dokonalém make-upu a moderním přitažlivém zevnějšku!

Recenze Diego dalla Palma Khol Kajal