Diego dalla PalmaCover Stick korektor

Diego dalla Palma Cover Stick korektor
Diego dalla Palma Cover Stick korektor
odstín 00 Orange 4,8 ml
452

5 ks skladem | Kód: DDP0316
1
Zásilkovna
pondělí 24. 1. 2022
Osobní odběr
Již zítra neděle 23. 1. 2022

Popis:
Cover Stick od luxusní značky diegodallapalma je komfortní korektor s příjemnou měkkou texturou, který pomáhá zakrýt veškeré nedokonalosti pleti a to jak kolem očí, tak na tváři. Jeho speciální složení zaručuje dokonalé a maximální krytí. Cover Stick je vhodný pro všechny typy pleti, dokonce i pro velmi suchou pleť.

Účinky:

  • vynikající krytí
  • dlouhotrvající efekt
  • bohaté a přírodní složení z vosků
  • zvláčněná pleť bez známek vysušení
  • má vynikající kompatibilitu s pletí

Jak aplikovat:
Korektor můžete aplikovat přímo na obličej nebo nejprve na konečky prstů a vklepáním na pleť. Vynikající výsledek získáte s použitím štětce č. 6. Pro neutralizaci tmavých kruhů pod očima jsou doporučovány žluté odstíny korektoru.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti, suchá
Typ krytí
střední
Efekt
korekční

Kosmetika diegodallapalma | Značka diegodallapalma vznikla v italském Miláně kolem roku 1970. Díky profesionálním dovednostem, nekonvenčním nápadům a revoluční technologii, jejichž koncept byl představen ironickým a nekonvenčním způsobem, se diegodallapalma v brzké době stala mezinárodně uznávanou kosmetickou značkou.

Luxusní kosmetika inspirovaná italskou uměleckou tradicí je určena pro náročné ženy, které svůj perfektní vzhled neberou jako samozřejmost. Pro jedinečnou péči o ženskou krásu nabízí tato značka širokou paletu produktů a dokonce i online-poradenství. Odborníci na slovo vzatí vám dokáží poradit jaký styl zvolit, abyste byla prostě neodolatelná. Můžete vybírat z rafinovaných klasických, vyzývavých, moderních či elegantních stylů, jež vždy perfektně podtrhnou vaši osobnost tak, abyste byla nadmíru spokojená.

Základním mottem firmy diegodallapalma je překonání hranice barvy! Experimentování s novými trendy, inovativní a příjemná textura produktů s vysoce účinnými aktivními látkami, výkonnost, pohodlná použitelnost a neskonalá výdrž. To je kosmetika deigodallapalma, která byla navržena tak, aby ctila všechny zásady luxusní kosmetiky. diegodallapalma - kvalita a pohodlí, jež ocení každá žena, která touží po dokonalém make-upu a moderním přitažlivém zevnějšku!