Diego dalla Palma The Glosslesk na rty

1×
Diego dalla Palma The Gloss lesk na rty
Diego dalla Palma The Gloss lesk na rty
odstín 44 8 ml
396

Kód: DDP0260 | 2 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
pátek 10. 4. 2020
Osobní odběr
pátek 10. 4. 2020

Popis produktu Diego dalla Palma The Gloss
Vlastnosti

Popis:
The Gloss od luxusní značky diegodallapalma je lesk na rty s obzvláště bohatou a krémovou texturou. Díky tomu lehce klouže po vašich rtech, usnadňuje nanášení barvy a zanechává vaše rty přitažlivě lesklé. Formule s plumping efektem zanechává vaše rty plné, šťavnaté a vláčné. Výsledkem jsou rty přitažlivé na pohled a příjemné na dotek. Objevte kouzlo The Gloss od značky diegodallapalma, které zanechá vaše rty plné barev a lesku, hydratované a jemné.

Účinky:

  • plumping efekt – podporuje plnost a šťavnatost rtů
  • intenzivně barevné a zářivé rty
  • rty hydratované, jemné, lesklé a přitažlivé
  • moderní zrcadlový efekt

Složení:

  • mikro-perličky z kyseliny hyaluronové – hydratační výkon a vyhlazovací efekt
  • hydroxyprolin -  zvětšuje objem rtů spolu s proti-stárnoucí aktivní složkou

Jak aplikovat:
Aplikujte na osušené rty. V případě, že vaše rty nemají dokonalý tvar, použijte nejprve konturovací tužku stejné barvy a rty s ní obkreslete, poté naneste lesk na rty. Lesk na rty aplikujte vždy na vrcholky rtů a rozmažte. Lesk The Gloss můžete aplikovat také na vršek rtěnky – zajišťuje zintenzivnění barvy a dlouhotrvající lesk.

Vlastnosti

Odstín
červený
Efekt
lesklý

O značce Diego dalla Palma

Kosmetika diegodallapalma | Značka diegodallapalma vznikla v italském Miláně kolem roku 1970. Díky profesionálním dovednostem, nekonvenčním nápadům a revoluční technologii, jejichž koncept byl představen ironickým a nekonvenčním způsobem, se diegodallapalma v brzké době stala mezinárodně uznávanou kosmetickou značkou.

Luxusní kosmetika inspirovaná italskou uměleckou tradicí je určena pro náročné ženy, které svůj perfektní vzhled neberou jako samozřejmost. Pro jedinečnou péči o ženskou krásu nabízí tato značka širokou paletu produktů a dokonce i online-poradenství. Odborníci na slovo vzatí vám dokáží poradit jaký styl zvolit, abyste byla prostě neodolatelná. Můžete vybírat z rafinovaných klasických, vyzývavých, moderních či elegantních stylů, jež vždy perfektně podtrhnou vaši osobnost tak, abyste byla nadmíru spokojená.

Základním mottem firmy diegodallapalma je překonání hranice barvy! Experimentování s novými trendy, inovativní a příjemná textura produktů s vysoce účinnými aktivními látkami, výkonnost, pohodlná použitelnost a neskonalá výdrž. To je kosmetika deigodallapalma, která byla navržena tak, aby ctila všechny zásady luxusní kosmetiky. diegodallapalma - kvalita a pohodlí, jež ocení každá žena, která touží po dokonalém make-upu a moderním přitažlivém zevnějšku!

Recenze Diego dalla Palma The Gloss