Diego dalla Palma Lisciospaghetto vyhlazující krém na vlasy

Diego dalla Palma Lisciospaghetto vyhlazující krém na vlasy
Diego dalla Palma Lisciospaghetto vyhlazující krém na vlasy
125 ml
279

Kód: DDP00428 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Diego dalla Palma Lisciospaghetto
Vlastnosti

Stylingový přípravek Diego dalla Palma Lisciospaghetto podtrhne váš účes a udrží jej po dlouhou dobu.

Vlastnosti:

  • uhlazuje
  • poskytuje zdravý lesk

Jak používat:
Naneste na vlhké vlasy a poté upravte do požadovaného tvaru.

Vlastnosti

Účinek
uhlazení vlasů

O značce Diego dalla Palma

Kosmetika diegodallapalma | Značka diegodallapalma vznikla v italském Miláně kolem roku 1970. Díky profesionálním dovednostem, nekonvenčním nápadům a revoluční technologii, jejichž koncept byl představen ironickým a nekonvenčním způsobem, se diegodallapalma v brzké době stala mezinárodně uznávanou kosmetickou značkou.

Luxusní kosmetika inspirovaná italskou uměleckou tradicí je určena pro náročné ženy, které svůj perfektní vzhled neberou jako samozřejmost. Pro jedinečnou péči o ženskou krásu nabízí tato značka širokou paletu produktů a dokonce i online-poradenství. Odborníci na slovo vzatí vám dokáží poradit jaký styl zvolit, abyste byla prostě neodolatelná. Můžete vybírat z rafinovaných klasických, vyzývavých, moderních či elegantních stylů, jež vždy perfektně podtrhnou vaši osobnost tak, abyste byla nadmíru spokojená.

Základním mottem firmy diegodallapalma je překonání hranice barvy! Experimentování s novými trendy, inovativní a příjemná textura produktů s vysoce účinnými aktivními látkami, výkonnost, pohodlná použitelnost a neskonalá výdrž. To je kosmetika deigodallapalma, která byla navržena tak, aby ctila všechny zásady luxusní kosmetiky. diegodallapalma - kvalita a pohodlí, jež ocení každá žena, která touží po dokonalém make-upu a moderním přitažlivém zevnějšku!

Recenze Diego dalla Palma Lisciospaghetto