Diego dalla Palma Cortomaschietto

tvarující vosk

Diego dalla Palma Cortomaschietto tvarující vosk
Diego dalla Palma Cortomaschietto tvarující vosk
Diego dalla Palma Cortomaschietto tvarující vosk
Novinka
100 ml
229

Kód: DDP00424 | 3 ks skladem
ks
Dárek pro vás
Všechny produkty vlasové péče jsme pro vás zlevnili o 15 %. Akce platí jen do neděle.
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Diego dalla Palma Cortomaschietto
100 ml | 229

Popis kosmetiky Diego dalla Palma Cortomaschietto

Vosk na vlasy Diego dalla Palma Cortomaschietto perfektně drží účes a snadno se aplikuje. Navíc překvapí svou dlouhotrvající výdrží.

Vlastnosti:

  • přirozeně fixuje
  • podtrhne přirozený lesk vlasů

Jak používat:
Naneste do suchých vlasů a upravte podle potřeby.

Vlastnosti

Účinek
fixace

O značce Diego dalla Palma

Kosmetika diegodallapalma | Značka diegodallapalma vznikla v italském Miláně kolem roku 1970. Díky profesionálním dovednostem, nekonvenčním nápadům a revoluční technologii, jejichž koncept byl představen ironickým a nekonvenčním způsobem, se diegodallapalma v brzké době stala mezinárodně uznávanou kosmetickou značkou.

Luxusní kosmetika inspirovaná italskou uměleckou tradicí je určena pro náročné ženy, které svůj perfektní vzhled neberou jako samozřejmost. Pro jedinečnou péči o ženskou krásu nabízí tato značka širokou paletu produktů a dokonce i online-poradenství. Odborníci na slovo vzatí vám dokáží poradit jaký styl zvolit, abyste byla prostě neodolatelná. Můžete vybírat z rafinovaných klasických, vyzývavých, moderních či elegantních stylů, jež vždy perfektně podtrhnou vaši osobnost tak, abyste byla nadmíru spokojená.

Základním mottem firmy diegodallapalma je překonání hranice barvy! Experimentování s novými trendy, inovativní a příjemná textura produktů s vysoce účinnými aktivními látkami, výkonnost, pohodlná použitelnost a neskonalá výdrž. To je kosmetika deigodallapalma, která byla navržena tak, aby ctila všechny zásady luxusní kosmetiky. diegodallapalma - kvalita a pohodlí, jež ocení každá žena, která touží po dokonalém make-upu a moderním přitažlivém zevnějšku!