BiodermaUriageWeledaKlorane

Máte vybráno

  • Akce
  • Hugo Boss
  • Kořenitá

Proč si vybrat dětskou kosmetiku na notino.cz

Dopřejte sobě i svým dětem tu nejlepší péči! Notino.cz vám nabízí tu nejohleduplnější dětskou kosmetiku i kvalitní kosmetiku pro těhotné a maminky.

 

Dětská pokožka je velmi citlivá a náchylná k podráždění a vyžaduje speciální péči. Proto u nás najdete vždy jen dermatologicky testovanou a zdravotně nezávadnou kosmetiku pro novorozence a miminka. Pro šetrnou dětskou koupel a očistu vám nabízíme jemné koupací oleje a pěny i čistící dětské ubrousky. Citlivé zoubky vyčistíte s dětskými zubními kartáčky a pastami. O ochranu před škodlivými slunečními paprsky se postarají opalovací krémy pro děti i kojence a o péči o jemné vlásky dětské šampony a kartáče pro děti.

V těhotenství i období po porodu oceníte péči speciální kosmetiky pro maminky. Vyzkoušejte naše účinné krémy na strie v těhotenství, oleje na masáž hráze, ale i kvalitní vlasovou a pleťovou kosmetiku.

Vyberte si z naší nabídky kosmetiky pro miminka a jejich maminky od značek dermokosmetiky Bioderma, A-derma a další, která byla vyvinuta ve spolupráci s předními dermatology, ale i z bio a přírodní kosmetiky pro děti od oblíbených značek Weleda, Klorane a řady dalších. Vaše rodina si zaslouží to nejlepší.

celý text skrýt text