Vichy W39 GWP Hyalu Mask + Micelárka Vichy W39 GWP Hyalu Mask + Micelárka
Vichy W39 GWP Čisticí Gel Na Ruce 50 mlVichy W39 GWP Čisticí Gel Na Ruce 50 ml
Klorane W16 GWP Chinin šampon 100 mlKlorane W16 GWP Chinin šampon 100 ml
La Roche-Posay obecný 2020La Roche-Posay obecný 2020
Topicrem novinka na NotinoTopicrem novinka na Notino
AveneAvene
Eucerin Hyaluron-Filler Moisture BoosterEucerin Hyaluron-Filler Moisture Booster
Nuxe Insta-MasqueNuxe Insta-Masque

Máte vybráno

  • Dermo
  • Uriage
  • Balzám
Filtr

Cenové rozpětí

Dárky a akce

Kategorie

Hodnocení

  •   1

Co je dermokosmetika?

Dermokosmetika je specifická kategorie přípravků péče o pokožku, která odpovídá náročným požadavkům farmaceutického průmyslu. Produkty jsou vytvářeny ve spolupráci s odborníky v oblasti péče o pleť (dermatology, pediatry, oftalmology, lékárníky) a jsou založeny na vysoké účinnosti a bezpečnosti potvrzené klinickými studiemi.

 

Dermokosmetické přípravky jsou hypoalergenní, jsou vhodné i pro citlivou pleť a splňují přísné požadavky a chartu výroby, která je odlišná od běžné kosmetické péče.

Dermokosmetika je také charakterizována úzkou spoluprací s dermatology při výrobě a testování, a tak nabízí maximální účinnost a bezpečnost lékárenského prostředí, díky čemuž je občas laicky označovaná jako „lékárenská kosmetika“.

Díky znalostem z oblasti výzkumu, dermatologie, kosmetologie ale i lékárenství, přinášejí dermokosmetické značky na trh stále nové expertízy a inovace s cílem nabídnout klientům ty nejmodernější a nejúčinnější řešení v péči o pleť.

Dermokosmetiku může používat kdokoliv; žena, muž, dospělý jedinec nebo i děti. Každý, kdo hledá péči, která nabízí účinnost a garanci bezpečnosti. Kdokoliv, koho zajímá, jak jsou přípravky vyráběny, co obsahují, jak fungují a jaké hodnoty vyznává značka. A hlavně ten, komu není jedno jakou kosmetiku používá a svěřuje se do ruky expertům v dané oblasti pro konkrétní řešení a odpovědi v péči o pleť. Dermokosmetika je vhodná i pro osoby s citlivou pletí, kteří volí a očekávají za určitou cenu odpovídající kvalitu, bezpečnost a garanci.

celý text skrýt text