Dermika Gold 24k Total Benefit

kosmetická sada II.

Dermika Gold 24k Total Benefit kosmetická sada II.
Dermika Gold 24k Total Benefit kosmetická sada II.
Dermika Gold 24k Total Benefit kosmetická sada II.
kosmetická sada II.
749

Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: DMK1085 | Více než 5 ks skladem

Sada obsahuje: noční krém-maska Gold 24K 50 ml + micelární voda Hydro Clean 150 ml + plechový box

ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Dermika Gold 24k Total Benefit
kosmetická sada II. | 749

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ sady
kosmetická sada
Věk
vrásky, zralá pleť

O značce Dermika

Polská společnost Dermika, která se zaměřuje na výrobu a prodej kosmetických přípravků, byla založena v roce 1994 ve Varšavě. V současné době patří do portfolia švédského gigantu Cederroth AB, který je vlastníkem 72 značek.
Dermika se může pochlubit tím, že vyvíjí produkty nejen pro volný trh, ale také pro profesionální salóny krásy v Polsku i zahraničí. Přitom využívá nejnovější poznatky z oblasti biotechnologií a medicíny. Není bez zajímavosti, že Dermika několik let spolupracovala s Bernardem de Berrym - světově proslulým odborníkem na obličejovou plastickou a rekonstrukční chirurgii.
Krémy, pleťové masky, séra a ostatní produkty značky Dermika obsahují pouze prvotřídní suroviny s minimálním alergenním účinkem a procházejí přísným dermatologickým testováním. Samostatnou zmínku si zaslouží řada Gold 24k, určená těm nejnáročnějším zákazníkům.
Kosmetika Dermika je mimořádně šetrná a bezpečná. O jejích kvalitách svědčí i skutečnost, že během své dosavadní existence získala více než padesát prestižních ocenění. Pokud se rozhodnete ji vyzkoušet, určitě nebudete zklamáni. Značka Dermika jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí zpomalit stárnutí, preferují luxus za rozumnou cenu a touží po krásném vzhledu.