DermedicLinum Emolient sprchový a koupelový olej pro atopickou pokožku

Dermedic Linum Emolient sprchový a koupelový olej pro atopickou pokožku
Dermedic Linum Emolient sprchový a koupelový olej pro atopickou pokožku
Doprava zdarma
500 ml
257

Kód: DRM02937 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Dermedic Linum Emolient
Vlastnosti

Přípravek Dermedic Linum Emolient je určen k šetrnému mytí jemné dětské pokožky.

Vlastnosti:

  • šetrně čistí pokožku od nečistot
  • napravuje suchou pokožku
  • má vyživující účinky
  • zklidňuje podrážení
  • pro citlivou až alergickou pokožku

Jak používat:
Malé množství přípravku přidejte do již napuštěné koupele. Postupujte podle přiloženého návodu.

Vlastnosti

Konzistence
olej
Typ pokožky
suchá, atopická a ekzematická

O značce Dermedic

Polská značka Dermedic, která patří do portfolia farmaceutické společnosti Biogened, se specializuje na výrobu a prodej takzvané lékárenské kosmetiky. Produkty Dermedic tedy lze použít nejen ke zkrášlení zevnějšku, ale i k doplňkové léčbě celé řady kožních onemocnění. Přestože značka Dermedic není na trhu příliš dlouho, získala už několik ocenění (např. InStyle Best Beauty Buy).
Značka Dermedic cílí především na zákazníky s extrémně citlivou, případně problematickou kůží. Proto klade maximální důraz dodržování zásad GMP (Good Manofacturing Practice). Samostatnou zmínku si zaslouží také skutečnost, že hlavní složkou výrobků Dermedic je voda upravovaná technologií reverzní osmózy - jinak řečeno zbavená veškerých potenciálně dráždivých či alergenních látek. Kromě ní v jejich složení naleznete také ovocné AHA enzymy, kyselinu hyaluronovou, ureu, důležité vitamíny a další.
Značka Dermedic se ve spolupráci s nezávislými laboratorními techniky a mikrobiology neustále snaží vyvíjet nové přípravky a vylepšovat ty stávající. Z její bohaté nabídky si vybere opravdu každý, bez ohledu na věk nebo pohlaví. Kosmetika Dermedic prochází přísnými kontrolami kvality a bezpečnosti. Je velmi účinná a šetrná. Z těchto důvodů ji svým pacientům doporučují přední polští dermatologové i pediatři.

Recenze Dermedic Linum Emolient