Dermalogica AGE smart

Dermalogica AGE smart
Dermalogica AGE smart
Dermalogica AGE smart
Dermalogica AGE smart
Dermalogica AGE smart
Dermalogica AGE smart
Dermalogica AGE smart
Dermalogica AGE smart

Kód: DLO2743 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

Sada obsahuje: čisticí pleťové mléko 30 ml + antioxidační hydratační mlha 30 ml + multivitamínová posilující maska 15 ml + denní ochranný krém proti stárnutí pleti SPF 50 10 ml + multivitamínový posilující krém na kontury očí a rtů 5 ml

Popis kosmetiky Dermalogica AGE smart

Popis:
Dermalogica AGE smart kosmetická sada vám nesmí chybět, až pojedete na svou dovolenou nebo wellness víkend. Přípravky pro zralou pleť od Dermalogica se vejdou do každé kabelky. Sada obsahuje čisticí pleťové mléko, antioxidační hydratační mlhu, multivitaminovou posilující masku, denní ochranný krém proti stárnutí, multivitaminový posilující krém na kontury očí a rtů a koncentrovanou péči pro rozjasnění a vyhlazení pleti.

Účinky:

  • vyživuje zralou pleť
  • bojuje proti příčinám viditelného stárnutí pleti
  • zpevňuje, vyhlazuje a obnovuje pleť
  • podporuje produkci kolagenu

Typ pleti:
Pro jakýkoliv typ pleti, zejména pro zralou a vrásčitou pleť.

Vlastnosti

Podle problému pleti
rozjasnění a vitalita, vrásky a linky
Typ pleti
pro všechny typy pleti, suchá
Věk
vrásky, zralá pleť

O značce Dermalogica

Příběh americké značky Dermalogica se začal psát v první polovině osmdesátých let minulého století, kdy zkušená kožní terapeutka Jane Wurwand otevřela postgraduální školící a výzkumné zařízení The International Dermal Institute. V roce 1986 Jane založila společnost Dermalogica, jejímž cílem je dodávat na trh kvalitní kosmetické přípravky bez obsahu syntetických barviv i vůní, minerálních olejů, denaturovaného alkoholu a dalších potenciálně škodlivých látek. Dermalogica si zakládá na tom, že k výrobě svých produktů používá jen ty nejvybranější ingredience.

Všechny výrobky značky Dermalogica pomáhají udržovat kůži v optimální kondici a současně zlepšují její vzhled. Kosmetika Dermalogica je účinná, bezpečná a v neposlední řadě ekologicky šetrná. Nabídka značky Dermalogica jistě zaujme všechny jedince, kteří nehledají luxus, ale funkčnost a potýkají se s dermatologickými problémy.