Dermacol UV Top Coat

průhledný lak na nehty

1×
Dermacol UV Top Coat průhledný lak na nehty
Dermacol UV Top Coat průhledný lak na nehty
10 ml

Kód: DER1605 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dermacol UV Top Coat
10 ml

Popis kosmetiky Dermacol UV Top Coat

Popis:
Udržujte vaše nehty zdravé a chráněné před škodlivými vnějšími vlivy. Speciální lak Dermacol UV Top Coat dodává nehtům oslnivý lesk a poskytuje jim ochranný film. Prodlužuje odolnost barevného laku, zabraňuje opadávání. Pod UV světlem se úžasně rozzáří. Potlačuje také blednutí barev. Jedinečný transparentní lak Dermacol UV Top Coat přináší vašim nehtů báječný třpytivý efekt a dokonalou fixaci.

Účinky:

  • ochraňuje barevný lak před opadáváním
  • dodává nehtům zářivý efekt
  • potlačuje blednutí barev

Jak aplikovat:
Naneste jednu vrstvu na barevný lak. Počkejte několik minut, dokud nezaschne.
Dermatologicky testováno.

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.