DermacolTime Coat kosmetická sada I.

Dermacol Time Coat kosmetická sada I.
Dermacol Time Coat kosmetická sada I.
kosmetická sada I.

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: DER2201

Sada obsahuje: intenzivně zdokonalující denní krém SPF 20 50 ml + intenzivně zdokonalující krém na oči a rty 15 ml + intenzivně zdokonalující pleťová maska 2 x 8 g + kosmetická taška

Intenzivně zdokonalující denní krém SPF 20 Time Coat
Intenzivně zdokonalující denní krém SPD 20 Time Coat zpomaluje stárnutí a zpevňuje strukturu kůže. Opticky redukuje vrásky. Vaše pleť bude vypadat dokonale mladě a svěže.

Intenzivně zdokonalující krém na oči a rty Time Coat
Intenzivně zdokonalující krém na oči a rty Time Coat bojuje proti působení času a omlazuje okolí očí a rtů. Opticky redukuje jemné linky a vrásky, zabraňuje předčasnému stárnutí. Vaše pleť získá více energie, vitality a mladistvou jiskru.

Intenzivně zdokonalující pleťová maska Time Coat
Intenzivně zdokonalující pleťová maska Time Coat pozitivně působí proti stárnutí pleti. Během 20 minut dokáže krásně zregenerovat kůži a dodat jí potřebnou výživu. Vaše pleť bude vláčná, hebká, zpevněná a znovu pružná.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Účinek
anti-age
Typ sady
dárková sada

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.