Dermacol Pink Apple & American Rose parfémovaná voda pro ženy

2×
Dermacol Pink Apple & American Rose parfémovaná voda pro ženy
Dermacol Pink Apple & American Rose parfémovaná voda pro ženy
50 ml

Kód: DER2225 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Dermacol Pink Apple & American Rose
Složení

Parfémovaná voda pro ženy Dermacol Pink Apple & American Rose vás okouzlí svou svůdností. Je originální, sexy a smyslná. Vonná kompozice je sestavena tak, aby dokonale padla každé ženě milující sladké ovoce.

Vůně Pink Apple & American Rose v sobě ukrývá něžnost americké růže a jablka. V jejím srdci rozehrává smyslnou hru konvalinka, podmanivá magnólie, fialka a svěží okurka. V závěru pocítíte neodolatelné dřevité tóny spolu s jantarem.

Užijte si tuto jedinečnou parfémovanou vodu značky Dermacol, která vás uchvátí hned po prvním přivonění. Hodí se skvěle na večerní posezení s přáteli i na romantickou schůzku ve dvou. Staňte se hvězdou večera!

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
růže, jablko
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
konvalinka, fialka, okurka, magnólie
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
santalové dřevo, ambra
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.

Recenze Dermacol Pink Apple & American Rose2