Dermacol Neon neonový lak na nehty

3×
Dermacol Neon neonový lak na nehty
Dermacol Neon neonový lak na nehty

Popis Dermacol Neon
Vlastnosti

Lak na nehty DERMACOL Neon s výraznou neonovou barvou dodá vašim nehtům nepřehlédnutelný vzhled a vysoký lesk až po několik dní.

Vlastnosti:

  • odstíny mají zářivý, neonový vzhled
  • lak přilne k nehtům a rychle zasychá
  • struktura dodá vysoký lesk
  • textura je vysoce odolná

Jak aplikovat:
Naneste štětečkem na čisté, suché nehty a nechte krátce zaschnout. Pro intenzivnější efekt naneste dvě vrstvy.

Vlastnosti

Odstín
růžový, oranžový
Typ laku
rychleschnoucí
Efekt
lesklý, speciální, dlouhotrvající

Napsali jsme o Dermacol Neon
Články

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.

Recenze Dermacol Neon3