Dermacol Neon

kosmetická sada I.

Dermacol Neon kosmetická sada I.
Dermacol Neon kosmetická sada I.
Dermacol Neon kosmetická sada I.

Kód: DER03066 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: lak nehty 02 Neon Orange + lak nehty 03 Neon Pink + lak nehty 21 Neon Rio + lak nehty 22 Neon Tropéz + lak nehty 24 Neon Hawai

Popis kosmetiky Dermacol Neon

Lak na nehty Dermacol Neon vám během pár chvil zajistí krásné a upravené nehty.

Vlastnosti:

  • zářivá a sytá barva
  • pohodlně se nanáší
  • má dlouhotrvající výdrž

Jak používat:
Lak nanášejte pomocí štětečku na odlakované odmaštěné nehty. Pro lepší výsledný efekt aplikujte 2 vrstvy.

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.