Dermacol Neon

kosmetická sada I.

1×
Dermacol Neon kosmetická sada I.
Dermacol Neon kosmetická sada I.

Kód: DER03066 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: lak nehty 02 Neon Orange + lak nehty 03 Neon Pink + lak nehty 21 Neon Rio + lak nehty 22 Neon Tropéz + lak nehty 24 Neon Hawai

Dárek pro vás
Plnitelný rozprašovač parfému jako dárek k nákupu nad 1 200 Kč. Barvu si můžete vybrat v košíku.

Popis produktu Dermacol Neon

Kosmetická sada I. Dermacol Neon obsahuje 5 stylových odstínů v neonových tónech pro nepřehlédnutelný vzhled vašich nehtů.

Vlastnosti:

  • kombinuje 5 neonových odstínů
  • dodá nehtům vysoký lesk a nepřehlédnutelnou barvu
  • složení rychle zasychá

Jak aplikovat:
Štětečkem naneste rovnoměrně na nehty a nechte zaschnout. Poté aplikujte druhou vrstvu.

Vlastnosti

Typ sady
kosmetická sada

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.