Dermacol Nail Clenser

čistič nehtů ve spreji

Dermacol Nail Clenser čistič nehtů ve spreji
Dermacol Nail Clenser čistič nehtů ve spreji
Dermacol Nail Clenser čistič nehtů ve spreji
150 ml
148

Kód: DER02820 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Dermacol Nail Clenser
150 ml | 148

Popis kosmetiky Dermacol Nail Clenser

Zbavte se nežádoucích nečistot i výpotků na nehtech s čističem na nehty Nail Clenser od Dermacol.

Vlastnosti:

  • šetrně čistí nehty před aplikací gel laku
  • odstraňuje mastnotu i prach
  • odstraňuje výpotky
  • neobsahuje aceton

Jak používat:

Nastříkejte na vatový tamponek, naneste na nehty a nechte zaschnout cca 1 minutu. Doporučujeme použít po úpravě nehtů lešticím pilníkem a před aplikací laku/gel laku nebo pro odstranění výpotků po aplikaci gel laku.

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.