Dermacol Men Agent Gentleman Touch

kosmetická sada I.

Dermacol Men Agent Gentleman Touch kosmetická sada I.
Dermacol Men Agent Gentleman Touch kosmetická sada I.

Kód: DER03296 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: sprchový gel 3 v 1 250 ml + deodorant ve spreji 150 ml + voda po holení 100 ml + kosmetická taška

Dárek pro vás
Kupte si jakékoliv produkty značky Dermacol kolekce Men Agent alespoň za 149 Kč a jako dárek dostanete pánský deodorant ve 150ml balení. V košíku si můžete vybrat z několika variant.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dermacol Men Agent Gentleman Touch

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ sady
kosmetická sada
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.