DermacolMaster Brush by PetraLovelyHair plochý štětec na oční stíny

7×
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair plochý štětec na oční stíny
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair plochý štětec na oční stíny
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
149

Ušetříte 18%
D81
121

Skladem | Kód: DER2717
1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
sobota 4. 12. 2021

Štětec Dermacol Master Brush je vhodný na nanášení očních stínů na celé víčko, na větší oblasti a rozmazávání do ztracena.

Dermacol na výrobě této řady štětců spolupracoval s úspěšnou českou beauty & fashion bloggerkou a youtuberkou Petrou LovelyHair. Petra líčením žije a perfektně ví, které štětce ho skutečně usnadní. Celou kolekci navrhla dle svých zkušeností tak, aby vyhovovala i těm nejnáročnějším ženám.

Vlastnosti:

  • vhodný na nanášení očních stínů na větší oblasti a rozmazávání do ztracena
  • je navržen ve spolupráci s blogerkou Petrou LovelyHair
  • snadno se udržuje

Materiál:

  • přírodní štětiny
  • dřevěná rukojeť

Jak používat:
Tipy na líčení tímto štětcem přímo od Petry LovelyHair naleznete na zadní straně obalu. Nezapomeňte na správnou údržbu štětce. Perte jej buď v jemném šampónu nebo v mýdle určeném přímo pro štětce.

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.