Dermacol Master Brush by PetraLovelyHairštětec na oční linky

2×
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair štětec na oční linky
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair štětec na oční linky
140

Kód: DER2719 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
pátek 10. 4. 2020
Osobní odběr
pátek 10. 4. 2020

Popis produktu Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair

Štětec na oční linky Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair s jemnými profesionálně zkosenými štětinami umožní precizní aplikaci gelových očních linek.

Vlastnosti:

  • díky zkoseným štětinám usnadní přesnou aplikaci linek
  • jemná vlákna jsou šetrná k očnímu okolí
  • je vhodný pro tekuté i gelové produkty na oční linky

Jak aplikovat:
Stětcem naneste přiměřené množství produktu na horní linii řas očního víčka a veďte souvislou linku od vnitřního koutku oka k vnějšímu.

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.

Recenze Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair