Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair štětec na oční linky

2×
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair štětec na oční linky
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair štětec na oční linky
208

Kód: DER2719 | Skladem
1
Dárek pro vás
Při objednávce značky Dermacol nad 400 Kč získáte zdarma dárkový set, který obsahuje sprchový gel a krém na ruce s vůní belgické čokolády.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 14. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra středa 14. 4. 2021

Popis Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair

Každá gelová linka, kterou si vytvoříte nad horní liní řas, bude od teď vypdat jako z rukou make-up artisty. Štětec na oční linky Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair s jemnými profesionálně zkosenými štětinami se stane vašim nepostradatelným pomocníkem, pro nanesení dokonale hladké a precizni linky – ať už ultra tenké nebo extra silné.

Vlastnosti:

  • díky zkoseným štětinám usnadní přesnou aplikaci linek
  • jemná vlákna jsou šetrná k očnímu okolí
  • je vhodný pro tekuté i gelové produkty na oční linky
  • snadno s ním dokreslíte také obočí

Jak aplikovat:
Stětcem naneste přiměřené množství produktu na horní linii řas očního víčka a veďte souvislou linku od vnitřního koutku oka k vnějšímu. Aplikace bude snadnější, když oční víčko povytáhnete u vnějšího koutku mírně do strany. Štětec pravidelně myjte.

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.

Recenze Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair2