Dermacol Magnetic Metal

metalická tužka na oči

1×
Dermacol Magnetic Metal metalická tužka na oči
Dermacol Magnetic Metal metalická tužka na oči
129

Ušetříte 10%
odstín 2
116

Kód: DER2691 | Více než 20 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Dermacol Magnetic Metal
odstín 2 | 116

Popis produktu Dermacol Magnetic Metal

Tužka na oči Dermacol Magnetic Metal s výrazným pigmentem s metalickým finishem dodá očím díky dlouhotrvajícímu voděodolnému složení nepřehlédnutelný sexy vzhled až po 16 hodin. Díky krémové textuře lze linku snadno rozetřít pro dosažení chic kouřového líčení.

Vlastnosti:

  • složení obsahuje intenzivní pigment a mikročástice s metalickým efektem
  • krémovou texturu lze snadno aplikovat a rozetřít
  • voděodolné složení zajistí dlouhou výdrž a zamezí rozmazávání
  • hrot tužky není nutné ostřit

Jak aplikovat:
Veďte plynule linku po horní či dolní linii řas očního víčka od vnitřního koutku oka k vnějšímu. Pro efekt kouřového líčení linky rozmažte.

Vlastnosti

Voděodolné
voděodolné

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.