Dermacol Magnetic Metal metalická tužka na oči

1×
Dermacol Magnetic Metal metalická tužka na oči
Dermacol Magnetic Metal metalická tužka na oči
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
129

Ušetříte 13%
odstín 2
111

Kód: DER2691 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Dermacol Magnetic Metal
Vlastnosti

Precizní linku i kouřové líčení vám během okamžiku vykouzlí tužka na oči Dermacol Magnetic Metal s výrazným pigmentem a s metalickým finishem. Díky dlouhotrvajícímu voděodolnému složení se postará o váš nepřehlédnutelný sexy vzhled až na 16 hodin. S touto tužkou budou vaše oči zkrátka nepřehlédnutelné.

Vlastnosti:

  • složení obsahuje intenzivní pigment a mikročástice s metalickým efektem
  • krémovou texturu lze snadno aplikovat a rozetřít
  • voděodolné složení zajistí dlouhou výdrž a zamezí rozmazávání
  • hrot tužky není nutné ostřit

Jak aplikovat:
Veďte plynule linku po horní či dolní linii řas očního víčka od vnitřního koutku oka k vnějšímu. Pro efekt kouřového líčení linky rozmažte.

Vlastnosti

Odstín
hnědý
Efekt
voděodolný, metalický

Napsali jsme o Dermacol Magnetic Metal
Články

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.

Recenze Dermacol Magnetic Metal1