Dermacol Love My Face

kosmetická sada II.

Dermacol Love My Face kosmetická sada II.
Dermacol Love My Face kosmetická sada II.
Dermacol Love My Face kosmetická sada II.
Novinka
159

Kód: DER03293 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: rozjasňující krém pro mladou pleť Love My Face 50 ml + textilní 3D hydratační a vyživující maska Hydrating & Nourishing Mask 15 ml

ks
Večerní doručení Brno
pondělí 21. 1. 2019
Osobní odběr
Již zítra neděle 20. 1. 2019
Dermacol Love My Face
| 159

Vlastnosti

Podle problému pleti
rozjasnění a vitalita
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ sady
kosmetická sada
Věk
první vrásky

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.