DermacolLong-lasting Intense Colour oční stíny a oční linky 2 v 1

3×
Dermacol Long-lasting Intense Colour oční stíny a oční linky 2 v 1
Dermacol Long-lasting Intense Colour oční stíny a oční linky 2 v 1
odstín 04 1,6 g

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: DER2319

Popis:
Oční stíny a oční linky 2 v 1 Dermacol Longlasting Intense Colour přináší dlouhotrvající a intenzivní nalíčení vašich očích. Hravě s nimi vykouzlíte běžný denní look i večerní kouřové líčení. Oční stíny a linky se pohodlně nanáší, nedrolí se a neopadávají. Váš pohled bude díky intenzivním a sytým odstínům mnohem pronikavější a výraznější.

Účinky:

  • dlouhotrvající výdrž
  • krémová textura
  • lze použít jako stín a linku

Jak aplikovat:
Nanášejte jemnými tahy na víčko a rovnoměrně a důkladně rozetřete. Oční linku vykreslete jemným tahem.

Vlastnosti

Odstín
růžový
Konzistence
fluid
Efekt
dlouhotrvající

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.