Dermacol Eyebrow korektor a rozjasňovač pod obočí 2 v 1

Dermacol Eyebrow korektor a rozjasňovač pod obočí 2 v 1
Dermacol Eyebrow korektor a rozjasňovač pod obočí 2 v 1
korektor a rozjasňovač pod obočí 2 v 1

Kód: DER2590 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Dermacol Eyebrow
Vlastnosti

Korektor a rozjasňovač pod obočí 2 v 1 Dermacol Gorgeous Eyebrow dokonale sjednotí a rozjasní oblast pod obočím, čímž zdůrazní jeho tvar a dodá pohledu svěžest a mladistvý vzhled.

Vlastnosti:

  • krémová textura usnadní aplikaci
  • korektor sjednotí vzhled pleti
  • rozjasňovač projasní oblast očí a zdůrazní tvar obočí
  • složení odráží světlo a dodá tak jas a svěží vzhled
  • přizpůsobí se tónu pleti
  • neobsahuje parabeny

Jak aplikovat:
Krok 1: Korektorem lehce sjednoťte oblast očí a rozetřete jej do ztracena. Krok 2: Rozjasňovač aplikujte do oblasti oblouku pod obočím a do vnitřního koutku oka pro rozjasněný vzhled.

Vlastnosti

Odstín
nude
Efekt
rozjasňující, korekční
Barva
šedá, růžová

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.

Recenze Dermacol Eyebrow