Dermacol Eyeliner Waterproof

voděodolná tužka na oči

Dermacol Eyeliner Waterproof voděodolná tužka na oči
Dermacol Eyeliner Waterproof voděodolná tužka na oči
odstín 03 1,4 g

Kód: DER1428 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
V košíku stačí zadat kód 20dermacz a veškerý sortiment Dermacol nakoupíte s 20% slevou.
Dermacol Eyeliner Waterproof
odstín 03 1,4 g

Popis produktu Dermacol Eyeliner Waterproof

Popis:
Jedinečná tužka na oči Dermacol Waterproof Eyeliner poskytuje dokonalé zvýraznění vašich očí. Skvěle orámuje oči, snadno se aplikuje. Poskytuje dlouhotrvající krytí a intenzivní barvu. Díky báječné krémové konzistenci vytvoří na vašich očích smyslné líčení, které odolá i kontaktu s vodou. Tužka na oči Dermacol Waterproof Eyeliner je voděodolná. Obsahuje mimo jiné také éterické oleje.

Účinky:

  • dokonale zvýrazní oční kontury
  • voděodolná
  • dlouhotrvající
  • snadná aplikace

Jak aplikovat:
Naneste jedním tahem linku na horní či dolní oční víčko.
Dermatologicky testováno.

Vlastnosti

Barva
šedá
Voděodolné
voděodolné

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.