Dermacol Eyeliner Matic

tužka na oči

Dermacol Eyeliner Matic tužka na oči
Dermacol Eyeliner Matic tužka na oči
odstín grey 0,28 g

Kód: DER1419 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dermacol Eyeliner Matic
odstín grey 0,28 g

Popis produktu Dermacol Eyeliner Matic

Popis:
Skvělá automatická tužka na oči Dermacol Matic Eyeliner se postará o dokonalý vzhled očního make-upu. Jedinečné složení poskytuje dlouhotrvající efekt. Báječně zvýrazní vaše oči, dokonale kryje. Obsahuje mimo jiné také kvalitní vosky a oleje. Tužku na oči Dermacol Matic Eyeliner netřeba ořezávat, je automatická.

Účinky:

  • dlouhotrvající efekt
  • perfektně kryje, zvýrazňuje kontury očí
  • automatická - netřeba ořezávat

Jak aplikovat:
Naneste jedním tahem linku na horní či spodní oční víčko.
Dermatologicky testováno.

Vlastnosti

Barva
šedá
Voděodolné
ne

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.