Dermacol Eyebrowřasenka na obočí

20×
Dermacol Eyebrow řasenka na obočí
Dermacol Eyebrow řasenka na obočí
Doprava zdarma
Doporučená maloobchodní cena
199

Ušetříte 12%
odstín 1 4,5 ml
175

Kód: DER2100 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
čtvrtek 2. 4. 2020

Popis produktu Dermacol Eyebrow
Vlastnosti

Produkt Dermacol Eyebrow zdůrazní váš pohled a podtrhne krásu očí.

Vlastnosti:

  • pomáhá tvarovat, definovat a zafixovat obočí
  • produkt je voděodolný
  • zdůrazní přirozenou barvu obočí
  • působí přirozeně

Jak používat:
Pomocí kartáčku pročešte přirozenou linii obočí a řasy. Přípravek můžete použít jak na nalíčení, tak i bez předchozího nalíčení.

Vlastnosti

Efekt
voděodolný

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.

Recenze Dermacol Eyebrow