DermacolEnja Body Love Program zeštíhlující tělové mléko

1×
Dermacol Enja Body Love Program zeštíhlující tělové mléko
Dermacol Enja Body Love Program zeštíhlující tělové mléko
150 ml

Kód: DER2021 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Dermacol Enja Body Love Program
Vlastnosti

Popis:
Zeštíhlující tělové mléko Dermacol Enja Body Love Program je intenzivní přípravek, který ošetří problematické partie vašeho těla a intenzivně je zeštíhlí. Složení přípravku působí koncentrovanou sílou na tukové buňky a odbourává je. Pravidelnou aplikací zeštíhlujícího tělového mléka Dermacol Enja Body Love Program docílíte štíhlejších kontur. Zmenšete objem partií těla až o 3,1 cm během 1 měsíce a užijte si příjemně hladkou, hebkou a vláčnou pokožku.

Účinky:

  • zmírňuje výskyt celulitidy
  • zpevňuje pokožku
  • vyhlazuje
  • zeštíhluje

Složení:

  • výtažek z mořských řas - napomáhá odbourávání tuků, brání úbytku elastinu a kolagenu, podporuje zeštíhlení

Typ pokožky:
Pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Aplikujte nejlépe 2x denně na problematické partie těla a vmasírujte přípravek do pokožky pomocí krouživých pohybů.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.

Recenze Dermacol Enja Body Love Program1